RuyaTabirleri.com

Rüyada Don Görmek

Rüyada don görmek, iyi ve güzel anlamlara gelir. Yüz güldürecek ve mutluluk verecek olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin işinde çok başarılı olup statü ve konum değiştireceğine, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına tabir edilir. Aynı mutluluğun ve güzel gelişmenin özel hayatında da yaşanacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına ve kendisine güzel günler yaşatacağına işaret eder. Rüya sahibi, bu insana karşı ciddi ve hayırlı niyetlere girecektir.

Rüyada Don Satın Almak

Rüyada don satın almak, hayır getirecek projeler üretip, bu projeler üzerinden büyük başarı ve kazanç elde etmeye delalet eder. Rüya sahibi çalışmalarının olumlu sonuçlanıp kendisine hayır getirdiğini gördükçe hem kendine olan özgüveni artacak hem de işine daha büyük bir aşkla bağlanacak demektir.

Rüyada Don Giymek

Rüyada don giymek, şans ve uğur olarak yorumlanır. Hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanmasına, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine, hayatında önemli gelişmeler olmasına ve gönlünün sahibini bulmasına tabir edilir.

Rüyada Donla Gezmek

Rüyasında donla gezdiğini gören kişi, mantısız şeyler yapacak ve yaptığı işin sonuçları kendisi için çok can sıkıcı olacak demektir. Toplumda küçük düşeceği, ayıplanacağı ve eleştirileceği şekilde hareket edecek, daha sonrada insan içine çıkamaz olacaktır.

Rüyada Donuna Sıçmak

Rüyada donuna sıçmak, çok hayırlıdır ve büyük bir şans yakalamak bu sayede çok büyük ve önemli oranda para kazanmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin fakirlikten, yokluktan ve kıtlıktan kurtulacağı, elinin bolluğa kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Külot Görmek

Rüyada beyaz, yeni ya da temiz külot görmek, işlerin çoğalması anlamına gelir. Bu sayede kişinin rahat edeceğine, borçlarından kurtulacağına ve geleceği için karlı yatırımlar yapacağına işaret eder. Tabir yerindeyse kişinin ileride dikili bir ağacı olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!