RuyaTabirleri.com

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada dondurma almak, gelecek güzel ve neşeli bir habere işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı önemli bir olayı başkaları ile paylaşması ve mutluluğunu yakın çevresine haber vermesi anlamlarına da gelir. Rüyada dondurma alan kişi başvurduğu bir işten olumlu haber alır, çocuğu yoksa ve evli ise eşi gebe kalır, bekar ise mutlu olacağı ve güzel bir yuva kuracağı bir kimse ile tanışır. Dondurma almak aynı zamanda feraha kavuşmak ve sıkıntılardan uzak bir hayat sürmek anlamına da gelir. Rüyada bir başkasının sunduğu dondurmayı aldığını gören kimse, rüyasında gördüğü kişi tarafından çok büyük bir yardım görür. Kendisini başkasına dondurma verirken gören kimse ise borç verir ya da bir kimsenin sorununa çare bulur.

Rüyada Dondurma Satmak

Kendisini rüyasında dondurma satarken gören kimse, çevresindeki herkese yardım eli uzatan, geniş gönüllü ve eli bol bir kimsedir. İyilik yapıldığına ve sevabın da çok olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda rüya sahibinin anne babası nazarında iyi ve hayırlı bir evlat olduğuna da delalettir. Dondurma sattığını gören kimse yeni bir işe girer veya iş yeri açar. Gelirin kişiyi sıkıntıya düşürmeyecek seviyede olacağına ve bereketinin her daim süreceğine de işaret eder.

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyasında dondurma gören kimsenin uzun süredir hayal ettiği bir isteği gerçekleşir veya çok sevdiği bir kimseden müjdeli bir haber alır. Bekar kimseler için sevdiği kimse ile beraber bir yolculuğa çıkma anlamına da geldiği gibi, yapılacak küçük bir yatırımı da işaret eder. Dondurma görmek kişinin sıkıntılarından uzak ve sevdikleri ile neşeli günler geçireceği anlamlarına da gelir.

Rüyada Dondurma Almak Psikolojik Yorumu

Kişinin gönül maceralarına, havai isteklerine ve eğlenceye düşkün olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda uzun süredir beklenen iyi bir habere duyulan özleme de işaret eder. Rüyada dondurma almak psikolojik olarak keyifli bir süreç geçirildiğine ve kişinin mutlu olduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dondurma Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. ebru (27 Aralık 2015 saat: 11:04)

  ruyamda dedm gelip bana para verdi ve dondurma almami soyledi bu arada dedem rahmetli olmus sonra bende gidip dondurma almaya gidiyorum bayan dondurma doldururken biri vanilyalj biri cikolatali dondurma katiyor bende ordayken bayanin kuzeni bana asik oluyor eve kadar benle geliyor sevgilimde bizi izliyor ordan ve ewe gelince bana dondurma vermiyorlar anlamadim bu ruyayi lutfen biri aciklasin

 2. canan (06 Eylül 2015 saat: 19:50)

  Rüyamda annrmlerin yazlık evinde ara sora gördüğüm komşunun kızı zile basıyor. Benim kızım kapıyı açıyor. Annesinin sabun istediğini söylüyor kızıma rastgele bir sabun veriyor bende odadan gelip ne müdahale ediyorum ona banyo sabunu veriyorum annem pek vermek istemiyor.jahverengi bir sabunu beğeniyorum.sizinde ben elinden alıp değiştiriyorum. Oda bana paketli bir dondurma veriyor.ısrarla almıyorum.dondurmayı bırakıp gidiyor.

 3. Ceren (02 Eylül 2015 saat: 09:56)

  Rüyada akrabalarımı ziyarete gitmişim ve orada dondurma almak için bakkala yollanıyorum. Bakkal küçük ve sadece vişne ve karamelli dondurma var. Almaya karar veriyorum adam külaha top top dolduruyor o sırada bakkala süt getiriliyor ve getiren kişiyi tanıyorum (gerçek hayatta gördüğüm ve hoşlandığım biri) adamla konuşurken bir yandan da ona bakıyorum. O da arada bakıyor ama tedirgin gibi bir hali var. Kolileri arkaya yerleştiriyor. Tam 5 top dondurma koyuyor adam dondurmalar baya buzlu gözüküyor. Dükkandan çıkacakken dediğim çocuğunun yanında biraz amca var ve bana siz birbirinize çok yakışıyorsunuz çıksanıza diyor. Ben de hoşlandığımı çaktırmamaya çalışıyorum bir anda sinirlenip ne alaka ya diyip dükkandan çıkıyorum. Yol yokuş yokuş yukarı giderken çook ufak bir kedi var onu seviyorum araba geliyor kenara geçmesine yardım ediyorum yukarıdan benden yaşça küçük olan biri geliyor o da kediyle ilgileniyor ama ilgisi bana kaçıyor ben de oradan uzaklaşıp ece geliyorum. Aldığım dondurmayı poşette çıkarıyorum külaha konulmuştu ama çıkardığımda bir kaba konulduğunda görüyorum. Demekki adam sonradan bu kaseye koymuş diyorum içimden. Sonra buzluğa koymak için buzluğu açıyorum. Buzluğun içi kocaman ve tavanında renk renk çeşit çeşit büyük kalıplar halinde dondurmalar var. Görünce baya şaşırıyorum. Boşuna almışım diyorum. Sonra benim tarafımda olan dondurmaya elimle dokunup biraz alıp yalıyorum. Bu şekilde sonra da uyandım. Yorumlayıp mail adresime atarsanız sevinirim özellikle hoşlandığım kişiyi rüyada görünce onunla ilgili biz manası olup olmadığını merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 4. cagla (28 Haziran 2015 saat: 03:22)

  ben bakkala alışverişe gidiyorum yanımda kardeşimde var bakkaldan poşetlerle alış veriş yapıyom poşetler çok agır ilk başda kaldırıp taşıyamıyorum sonradan taşıyom kardeşimin yardımıyla tam bakkaldan çıkarken dondurma canım çekiyo 5 tl sade beyaz dondurma alıyom ama aldıgım baya fazla hatta bakkala diyom bu fazla oda hepsini al diyo baya tepeleme dolu dondurma alıp eve getirip içeri giriyom mutfaga

 5. eray (03 Şubat 2015 saat: 11:36)

  Rüyamda 1 bal dükanında gelen akrabama bal alcaktık sonra baktım sevdiğim kız yolun karşısında arkadaşlarıyla yürüyordu sonra ona baktım oda bana baktı öyle yürüdü gitti sonra yanında büyük birisi ile yanıma geldi kapıyı kapattılar yanında gelen büyük beni işaret ederek bu çocuk kardeşimize bakıyor dediler ve bana 2-3 yumruk attılar sonra hafifden ağladım sonra açıkladım bıraktılar. kapıdan çıkarken sevdiğim kız ve birkaç şımarık arkdaşı gelmiş pis pi bakıyorlar yalnız sevdiğim beni görmedi çıktım gittim sonra bir anda rüyyam dondurma almaya geldi aynı bal aldığımız yerden dondurma aldım ve bitti uyandım.

 6. sühal (23 Kasım 2014 saat: 07:35)

  rüyamda bir otobüsle yolculuk yapıyorum sonra araba dinlenme yerine giriyor canım dondurma çeekiyor 3 liralık çikolatalı dondurma sipariş ediyorum tek sipariş veren ben olmama rağmen o dondurmayı herkes aldıktan sonra alıyorum çok sinirleniyorum bu sırada bekleyen otobüste gidiyor ben binemiyorum sonra yürüyerek çarşıya gidiyorum… böyle bir rüyaydı..zorda olsa o dondurmayı aldım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,