RuyaTabirleri.com

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada dondurma almak, gelecek güzel ve neşeli bir habere işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı önemli bir olayı başkaları ile paylaşması ve mutluluğunu yakın çevresine haber vermesi anlamlarına da gelir. Rüyada dondurma alan kişi başvurduğu bir işten olumlu haber alır, çocuğu yoksa ve evli ise eşi gebe kalır, bekar ise mutlu olacağı ve güzel bir yuva kuracağı bir kimse ile tanışır. Dondurma almak aynı zamanda feraha kavuşmak ve sıkıntılardan uzak bir hayat sürmek anlamına da gelir. Rüyada bir başkasının sunduğu dondurmayı aldığını gören kimse, rüyasında gördüğü kişi tarafından çok büyük bir yardım görür. Kendisini başkasına dondurma verirken gören kimse ise borç verir ya da bir kimsenin sorununa çare bulur.

Rüyada Dondurma Satmak

Kendisini rüyasında dondurma satarken gören kimse, çevresindeki herkese yardım eli uzatan, geniş gönüllü ve eli bol bir kimsedir. İyilik yapıldığına ve sevabın da çok olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda rüya sahibinin anne babası nazarında iyi ve hayırlı bir evlat olduğuna da delalettir. Dondurma sattığını gören kimse yeni bir işe girer veya iş yeri açar. Gelirin kişiyi sıkıntıya düşürmeyecek seviyede olacağına ve bereketinin her daim süreceğine de işaret eder.

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyasında dondurma gören kimsenin uzun süredir hayal ettiği bir isteği gerçekleşir veya çok sevdiği bir kimseden müjdeli bir haber alır. Bekar kimseler için sevdiği kimse ile beraber bir yolculuğa çıkma anlamına da geldiği gibi, yapılacak küçük bir yatırımı da işaret eder. Dondurma görmek kişinin sıkıntılarından uzak ve sevdikleri ile neşeli günler geçireceği anlamlarına da gelir.

Rüyada Dondurma Almak Psikolojik Yorumu

Kişinin gönül maceralarına, havai isteklerine ve eğlenceye düşkün olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda uzun süredir beklenen iyi bir habere duyulan özleme de işaret eder. Rüyada dondurma almak psikolojik olarak keyifli bir süreç geçirildiğine ve kişinin mutlu olduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!