RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek, çok hayırlıdır. Rüya sahibi için iyilik ve güzellik dolu bir yaşam süreceği anlamına gelir. Kişinin mutlu olacağı, uzun yaşayacağı, arzularını gerçekleştirmek için karşısına harika fırsatlar çıkacağı şeklinde tabir edilir. Herkesi kıskandıracak kadar şanslı olmaya delalet ederken rüya sahibinin Allah’ın izniyle kafasına koyduğu her işi tamamlayacağına ve hiç bir isteğinin yarım kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çikolatalı Dondurma Yemek

Rüyada çikolatalı dondurma yemek uğur olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin takdire layık görüleceği işler yapacağına bu sayede işinde istediği noktaya geleceğine alamet eder. Gönül hoşluğu içinde, her gün şükredilmesi gereken bir hayat sürmeye ve mutlu olamaya yorulur. Allah’ın kendisine güzel yazılar yazıldığına inanılan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada dondurma yediğini görmek, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlığa ve rahatlığa kavuşmaya, kişinin içini rahatlatacak haberler alacak olmasına ve böylece keyfinin de ağız tadının da yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Dondurma Aldığını Görmek

Rüyada dondurma aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatının en parlak, en güzel, en karlı dönemini yaşayacağına ve bu dönemde daha önce hiç olmadığı kadar kazançlı ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Dondurma Yapmak

Rüyada dondurma yapmak, rüya sahibinin hayatıyla ilgili değişiklikler yapmaya karar vereceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına ve bu konuda sonucun istediği gibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dondurma Vermek

Bir kişi rüyasında birine dondurma verdiğini görürse eğer, dondurma verdiğini gördüğü kişi memnun olursa bu o kişiye karşı güzel tavırlar içerisinde olacağına delalet ederken eğer dondurma verdiği kişi dondurmayı kabul etmez geri çevirirse de o kişi ile yaşanacak tatsızlığa tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: