RuyaTabirleri.com

Rüyada Döner Görmek

Rüyada döner görmek, kişinin dünyevi zevkler peşinde koşu maneviyatını unutmasına ve ahiret için çalışmayı bırakıp kendini tamamen dünya ve onun nimetlerine adamasına işarettir. Rüyada döner gören kimse, hiç beklemediği yerden çok önemli bir fırsat yakalar. Rüyasında döner tezgâhı gören kişi yeni bir iş kurar ve bu işten büyük bir kar elde eder. Rüyada kesilmiş döner görmek, farklı yerlerden gelecek nimetlere ve bu nimetlerin gittikçe çoğalmasına; rüyada tüm bir dönerin ateşte piştiğini görmek ise kişinin hemen olmasa da zamanla bazı girişimlerde bulunup bu girişimler sonucunda önemli başarılar kazanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Döner Ustası Görmek

Rüyada görülen döner ustası, insanlara iş kapıları açan zengin bir kimsenin habercisidir. Böyle bir rüya gören kişi, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak ondan çeşitli yardımlar görür. Rüyada döner ustasından döner alan kimse, bankadan kredi alır veya para ile ilgili bir konuşma yapar. Döner ustasının yanında çalışmak, önemli bir meslek edineceğinize veya büyük bir şirkette işe başlayacağınıza işarettir. Rüyada döner ustasının döner ikram ettiğini gören kişi, insanlara yardım etmeyi seven ve onlara ikramlarda bulunan bir adamla tanışır ve arkadaş olur.

Rüyada Döner Yemek

Rüyada döner yemek, nimet elde etmeye, kişinin mal ve mülk kazanmasına, mali sorunların çözümüne, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada döner yiyen kişi önemli bir atılımda bulunarak iş hayatında kendisinden söz ettirir. Bazen de bu rüya, özel hayatınızın yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada Döner Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya dünya nimetleri için çalıştığınızı ve kişisel zevklerinize düşkün olduğunuzu gösterir. Psikolojik olarak böyle bir rüya gören kimse nefsi isteklerinin peşinde koşan ve kendi isteklerini daima ön planda tutan birisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!