RuyaTabirleri.com

Rüyada Döngel Görmek

Rüyada döngel görmek, iş hayatında yaşanan ve sonunda çok sıkıntılı günler geçirilecek olan bir sorunun yakın bir zaman içinde çok uzaktaki bir akrabadan gelecek yardım ile ortadan kaldırılacağına, bu sayede sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işaret eder. Ayrıca, bazı kişilerin yapacağı kötülüklere maruz kalınacağına yorulur.

Rüyada Döngel Yemek

Rüya sahibinin, kendisi ile aynı durumda olan bazı kişiler ile ortak bir çalışmaya imza atacağına ve bu sayede hem kazanç elde edeceğine hem de diğer kişilerden çok büyük deneyimler kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda, yapılan çalışmaların çok dikkat çekmesi ile büyük başarılar elde edilip çok yüksek mevkilere terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada Döngel Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine ve çok sevineceğine tabir edilir.

Rüyada Döngel Meyvesi Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşanan sorunlardan kurtulduktan ve işlerini yoluna soktuktan sonra kısa bir zaman önce tanıştığı bir kişi ile hayırlı bir birlikteliğe başlayacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve hayal ettiği ve çok arzuladığı bir şeyi çok uzun uğraşlar sonunda eline alacağına alamet eder.

Rüyada Döngel Toplamak

Rüyayı gören kişinin, hayatında eline geçecek büyük bir fırsat sayesinde kendisini çok iyi yerlere götürecek bir çalışmaya imza atacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!