RuyaTabirleri.com

Rüyada Dönme Dolap Görmek

Rüyada dönme dolap görmek, duygusal hayatta yaşanılan karışıklıkların kişiyi yorduğuna ve mantıklı kararlar almakta zorlandığını işaret eder. Dönme dolap görmek aynı zamanda herkesin düşüncesinden ve önerisinden etkilenildiğini, bir türlü kendi kararını veremeyen rüya sahibinin giderek hayatının kontrolünü kaybettiğini de alamet eder. Derinleşemeyen düşüncelerin, her konuyu yüzeysel algılamanın ve değerlendirmenin de tabiri olan rüya, aslında şanslı bir dönemde olunduğunu, sadece içinde bulunulan koşullardan uzaklaşarak daha duru bir görüş açısına sahip olunması gerektiğini bildirir. Bazı durumlarda zengin ve saygın bir hayata sahip olan kişilerin mevcut durumlarından dolayı aşırı şekilde kibir sahibi olduklarına ve arkadaşlıklarını önemsemediklerini, kendisini seven kişileri uzaklaştırdıklarını da ifade eder.

Rüyada Dönme Dolaba Binmek

Karmaşa içinde geçecek bir ilişkiye adım atılacağına, kişinin yüzeysel açıdan baş döndüren koşullara sahip olacağını ancak olayların perde arkasını görmek konusunda başarısız olacağını bildirir. Manevi olarak da huzursuzluk içinde olunduğuna, sahip olunan hiçbir şeyin kişiye gerçek anlamda mutluluk vermediğine, sürekli bir aç gözlülük içinde olunduğuna ve hedef belirlemekte güçlük çekileceğine de alamet eder. Gerçeklerden kopuk bir şekilde hayallere dalındığını ve bu süre içinde hayatın gerçeklerine gözlerin kapatıldığını, zamanın doğru şekilde değerlendiremeyen rüya sahibinin iş işten geçince durumun farkına varacağını da işaret eder.

Rüyada Dönme Dolaptan Düşmek

Büyük bir tehlike ya da kayıp yaşanmasına işaret eden rüya, iflasların gündeme gelmesine de alamettir. Özel yaşamda gereken özenin gösterilmemesi sonucunda oluşacak aldatmaların veya ayrılıkların, kavga ve küslüklerin de işaretçisi olan rüya, kişinin çok düzensiz bir yaşama sahip olduğunu da gösterir. Gereğinden büyük adımlar atılmasının özellikle ticaretle uğraşan kişilerin maddi anlamda büyük kayıplar yaşamasına neden olacağını, borçlarda artış olacağını ve sert düşüşlerin kişinin tüm yaşamını alt üst edeceğini bildirir.

Rüyada Dönme Dolap Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygularından emin olamayan, ikili ilişkilerinde ne istediğini bilmediği için sürekli arayış içinde olan ve var olan iyi ilişkisini de bozan kişilerin karmaşık duygusal yapılarına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dönme Dolap Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ebrar (02 Eylül 2016 saat: 14:23)

  Rüyamda londraya gittim bi evin terasindaydim. Camdan bi baktım London eye yi gordum yani dünyanın en büyük dönme dolabi, sonra gittim oraya orda çalışanlar turktu adam dediki 500 tane pirinç verirsen binersin. Sonra bndr yok diye üzüldüm annemde legende pirinç getirdi çok mutlu oldum sonrada o donme dolaba zevkle bindimm

 2. dilara (15 Kasım 2015 saat: 09:19)

  rüyamda birkaç arkadaşımla Fransa’ya gitmiştik orada lunaparka gitmiştik dönen uzun kollu bir oyumnağa binmiştim sonradan Dönme dolaba.Dönme dolabın en üstünü geldiğimizde kar yağmıştı.Kar bütün bacaklarımı kaplıyordu.Sonra kar birden kayboldu ve yerine bacaklarımıza kadar sel oldu.Ama uzun kollu oyuncakta buz vardı . Ben ona dinlenmek için oturmuştum.Oyuncalk birden haraket etti ve ortasında durdu sonra birden aşağı doğru düştüm birşeyler olmamıştı sonra birden pijamamı giyip dışarı yani Bahçeye çıktım bütün FRANSIZ vatandaşları seli alkışlıyordu
  Şimdiden tesekkurler

 3. Aydın (09 Ekim 2015 saat: 09:43)

  Rüyamda dönme dolaba bindim yükseldikçe içimde korku oluşuyordu fakat yanımdakiler korkma yükseldikçe güzel manzaralar göreceğimizi söylüyordu gerçekten yükseldikçe şehir yemyeşil şekilde bana görünüyordu fakat birden bir ileri bir geri gitti ve hızla aşağı doğru düştü

 4. mihriban (01 Eylül 2015 saat: 11:29)

  Ruyamda lunaparktaydik . kiz arkadasim ve ben bindik korkuyordum donme dolaptan . ve dolap degisik bir sekilde dönüyordu . asagiya inerken bi yerlere carpacak gibi oluyordu . bagirdim durdurdum dolabi . sonra eski sevgilim ve arkadaslarim geldi yanima küs oldugumuz halde benimle konusmaya calisiyordu . yeni telefon almis kendine o bende kaliyordu . Telefonunu kurcaliyordum .
  Yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim simdiden..

 5. mete (22 Mayıs 2015 saat: 23:38)

  Rüyada bir anda nasıl geldim bilmiyorum lunapark da dönme dolap da bir kız arkadaşımı gördüm yanlız bir şekilde oturuyordu ve dönüyordu onu gördüm ve sonra biraz izledim Daha sonra bende Aşşağı geldiğinde ben yanına oturuyorum böyle. . Yorumlarsanız sevinirim cok tesekkur ederim.

 6. özlem (11 Mayıs 2015 saat: 10:26)

  son zamanlarda rüyamda hep sıkıntılı seyler göruyorum. ustuste ilk gun bir derenın karsısına gecıyordum yanımda hatırlamadıgım bırısıyle sonra geri dönmek istediğimde tekrar suyu asıp dönemıyodum derenın ötekı tarafında kalmıstım. ertesi gun saclarımı simsıyaha boyatmısım. ruya tabirlerinde bu ıkı ruyanın da garip ama anlamı aynı ve cok karamsar kotu anlamları var.. oyuzden ikisini de yazıp sormak istedim..bugun de bir dönme dolaba binmişim cok korkuyorum cunku koruma demiri falan yok cok sıkı tutunuyorum kayıp düşmemek için. şimdiden tesekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,