RuyaTabirleri.com

Rüyada Dördüz Görmek

Rüyada dördüz görmek, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, işlerin de yolunda gideceğine işaret eder. Yüksek rütbeye ulaşmak demektir.

Rüyada Dördüz Bebek Görmek

Dördüz bebek görmek de, dördüz görmek gibi tabir edilir ve her iki rüya da hayırlara yorulur. Şansın açılacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına işaret eder.

Rüyada Dördüz Bebek Emzirmek

Hayır, iyilik ve güzellik bulmaya, Allah katında makbul olan işler yapmaya, dua almaya, toplumda tabiri caizse el üstünde tutulmaya, iyi izlenim edinmeye, itibar ve sevgi görmeye rivayet edilir. Fayda ve menfaat görülecek insanlara rastlamak gibi aynı şekilde mutluluk ve başarı getirecek kimselerle karşılaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Dördüz Erkek Bebek Görmek

Bolluk, kolay geçim, bereket, şifa ve kurtuluş demektir. Emeklerin karşılığında zenginlik bulmaya, rahata ermeye, ferahlamaya, gönül hoşluğu yakalamaya, esenlik bulmaya, ağız tadının, neşenin ve keyfin yerine gelmesine, yaşamın da afiyette geçmesine alamet eder.

Rüyada Dördüz Çocuk Görmek

Mallara gelecek artışa, çok paraya, nasibin çoğalmasına, şartların iyileşmesine bu sayede maneviyatın yükselmesine ve güçlenmesine delalet eder. Çekilen zahmetin, çilenin ve meşakkatin biteceğine, kötü günlerin arkada kalacağına ve güzel, eğlenceli ve bereketli günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak

İsteklerin gerçekleşeceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına rivayet edilir ve yapılan tüm fedakârlıkların ve özverilerin karşılığının görüleceğine delalet eder. Korkulardan, endişelerden, soru işaretlerinden, huzursuzluk veren kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dördüz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eren (27 Ekim 2014 saat: 06:24)

    Ruyamda 3 ü kız 1 i erkek dördüzümüz oluyor. Nasıl bakacam bezi maması düşünüyorum. Erkek olan hem diğerlerinden iri ve karnı büyük. Ağzı kanıyor ve karnı morariyor. Yüzü iltihaplanıyor Doktoru arıyoruz doktorlar aralarında konuşuyorlar o çocuğu lav edecegiz diye. Bi süre sonra ambulansla gelip götürüyolar. Heralde öldürmeye götürdüler. Bu rüyayı bi yorumlarsanız

  2. meral (29 Mayıs 2014 saat: 11:54)

    Rüyada hamileymişim.hastanede görüyorum bşrden kendini.çok kolay doğum yApıhorum.dört tane erkek bebek.hepsi sağlıklı iri.sadece bi tanesi diğerlerine göre hafif zayıf.iyimi saglıgı diyorum.iyi sadece çok sıkışmış o yeri altta kalmış diyolar.çok seviyorum öpüyorum ağlamıyolar hiç mutlular.birden emzik almak için pazarda görüyorum kndimi.emzikleri alıyorum.bebeklerime veriyorum.çok seviniyorum.tek kaygım nasıl bakarım dördünede .ama genede çok mutöuyum. Bide vücudum doğum yapmış gibi değil.normal yani.herkez hayret exiyo. Rüyam bu yorumlarsNız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,