RuyaTabirleri.com

Rüyada Dördüz Görmek

Rüyada dördüz görmek, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, işlerin de yolunda gideceğine işaret eder. Yüksek rütbeye ulaşmak demektir.

Rüyada Dördüz Bebek Görmek

Dördüz bebek görmek de, dördüz görmek gibi tabir edilir ve her iki rüya da hayırlara yorulur. Şansın açılacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına işaret eder.

Rüyada Dördüz Bebek Emzirmek

Hayır, iyilik ve güzellik bulmaya, Allah katında makbul olan işler yapmaya, dua almaya, toplumda tabiri caizse el üstünde tutulmaya, iyi izlenim edinmeye, itibar ve sevgi görmeye rivayet edilir. Fayda ve menfaat görülecek insanlara rastlamak gibi aynı şekilde mutluluk ve başarı getirecek kimselerle karşılaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Dördüz Erkek Bebek Görmek

Bolluk, kolay geçim, bereket, şifa ve kurtuluş demektir. Emeklerin karşılığında zenginlik bulmaya, rahata ermeye, ferahlamaya, gönül hoşluğu yakalamaya, esenlik bulmaya, ağız tadının, neşenin ve keyfin yerine gelmesine, yaşamın da afiyette geçmesine alamet eder.

Rüyada Dördüz Çocuk Görmek

Mallara gelecek artışa, çok paraya, nasibin çoğalmasına, şartların iyileşmesine bu sayede maneviyatın yükselmesine ve güçlenmesine delalet eder. Çekilen zahmetin, çilenin ve meşakkatin biteceğine, kötü günlerin arkada kalacağına ve güzel, eğlenceli ve bereketli günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak

İsteklerin gerçekleşeceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına rivayet edilir ve yapılan tüm fedakârlıkların ve özverilerin karşılığının görüleceğine delalet eder. Korkulardan, endişelerden, soru işaretlerinden, huzursuzluk veren kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: