RuyaTabirleri.com

Rüyada Dört Görmek

Rüyada dört görmek, kişinin rahatlaması, isteklerinin olması, dualarının sonuçlanması için dört vakte ihtiyacı olduğunu gösterir. Genellikle zaman bildiren bir rüyadır ve içinde bulunulan koşullara dair dört vakit sonra olacak gelişmelere işaret eder. Kişinin sabırsızlık gösterdiği bir konuda dört zaman sonra isteğine kavuşacağını da müjdeleyen rüya, evlilik niyetinde olanların da dört vakit sonra bu muratlarına ereceklerini gösterir. Rüyada görülen diğer durum ve nesnelerle de ilişkilendirilerek yorumlanması çok daha doğru sonuçlar verecektir.

Rüyada Dört Yol Görmek

İçinde bulunulan zamanda kişinin hızlı bir şekilde karar vermesi gerektiğine ve alacağı kararların tüm geleceğini etkileyeceğinden iyi düşünülmesi gerektiğine işaret eder. Yol ayrımında olunduğuna, evlilik veya boşanma gibi önemli konularda kararlar alınacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine alamettir. Kişinin çok iyi düşünerek hareket etmesi, alacağı kararın sorumluluğunu da üstlenmesi gerektiğini, her türlü kararı tek başına almak ve başkalarının fikirleri ile zihni bulandırmamak gerektiğini de bildirir. Bekar kimseler için evlilik kararı almak ya da yurt dışında yaşamak için hamle yapmak anlamına da gelen rüya, taşınma, iş yeri açma gibi yorumlara da tabir edilir.

Rüyada Dört Kadın Görmek

Hayatı boyunca çevresinde olan ve kendisine destek olan bayanların varlığına işaret eden rüya, kişinin her koşulda kendisine sonsuz bir destek verecek olan sevgi dolu kişilerin varlığına alamet eder. Genellikle aile içinde anne veya kız kardeş, eş ya da yakın arkadaşları simgeleyen rüya, her türlü kararda ya da sorunda bu kimselere danışılacağını da tabir eder.

Rüyada Dört Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada dört rakamını görmek kişinin gün içinde hayal ettiği bir konunun veya hayalin gerçekleşmesi için kendisine tanıdığı süreyi ya da henüz zamanı gelmemiş bir durum için gün saymayı işaret eder. Zamana karşı yarışan ya da zamanla çözülecek bir soruna sahip olan kişilerin rüyalarında dört rakamını görmeleri son derece olağandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!