RuyaTabirleri.com

Rüyada Döşek Görmek

Rüyada döşek görmek, ezberin bozulması yani rüya sahibinin birbirine benzeyen günlerinin son bulmasına ve hayatında güzel gelişmeler yaşanmasına işaret eder. Rutin giden, biri diğerinden farklı olmayan günlerin değişmesine ve sürpriz gelişmeler yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında pek çok yenilik meydana gelecek ve kişi uzun zamandır duymadığı heyecanı duyacak, unuttuğu güzel duyguları yeniden yaşayacak demektir. Rüyada döşek görmek aynı zamanda evlilik yaşamı ile değerlendirilir.

Rüyada Döşek Dikmek

Rüya sahibinin yaptığı işte başarıyı yakalamasına ve büyük kazanç elde etmesine işaret eder. Bu başarı, rüya sahibine işini ne kadar iyi yaptığını görme fırsatı verecek ve ticaret hayatındaki motivasyonunu arttıracağı gibi kendine olan özgüvenini de arttıracaktır.

Rüyada Döşek Sermek

Rüyasında döşek serdiğini gören kişinin hayatında yeni fırsat kapıları açılacak ve yaptığı iş daha geniş bir pazarda ilgi görmeye başlayacak demektir. Bu rüya, iş hayatı ve iş hayatındaki güzel gelişmelerle tabir edilir. Kazancın artması anlamına gelir.

Rüyada Döşek Değiştirmek

Bu rüya, kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin biten bir ilişkisinin yerine yenisinin başlayacağına yorulurken aynı zamanda kişinin en az bir evlilik yapacağına yani birden fazla kere nikâhlanacağına delalet eder.

Rüyada Yün Döşek Görmek

Bu rüya evin hanımı ile tabir edilir. Bu hanım güzel yemekler yapabilen, evinin eksiklerini kusursuz şekilde tamamlayan, eşine ve çocuklarına karşı sorumluluk sahibi kimse olarak yorumlanır. Yani bu rüya ideal bir ev hanımına işaret eder.

Rüyada Yatak Yorgan Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı ya da çalıştığı mekânı yenilemesine işaret eder. Yeni bir ofise ya da eve taşınmak şeklinde de yorumlanabilir, var olan üzerinde değişiklik yapmak şeklinde de yorumlanabilir. Bu değişiklik rüya sahibi için çok iyi olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Döşek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aynur (21 Ekim 2015 saat: 08:03)

    Selam. Ben azeriyim. Bir gun ruyamda bir deniz kiyisinda ailemle oturdugumu gordum. Bizden yukari tepede zenginler oturup cay iciyordu. Cocuklarim kumla oynarken birden deniz cosdu. Korkunc dalgalar deniz kiyisuna gelib her seyi karisdirdi. Zenginlerin yok oldugunu gordum. Ardindan biz onlarin yerinde cay bekliyorduk. Deniz sakinlesmisdi. Ama bir dev dalga benim karsima once bir cok buyuk sudan sefaff at kellesi,sonra ayni sekilde deve kellesi atdi. dalqa denize dondu. Lutfen yorumlamama yardimci olurmusunuz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,