RuyaTabirleri.com

Rüyada Dost Görmek

Rüyada dost görmek, güzel ve hayırlı rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin dürüst, efendi, ahlaklı ve ölçülü olması dolayısıyla hem aile ve sülale içinde, hem de yakın çevresi ve arkadaşları arasında çok sevildiğine ve takdir toplayarak, artı puanlar aldığına delalet eder. Gerçek anlamına benzer şekilde de tabir edilir ve özü sözü bir, mert ve güvenilir bir kişi tarafından yardım görmeye ve onun sayesinde kalkınmaya işaret eder.

Rüyada Dostunu Görmek

Rüyada dostunu görmek, çarelere ve kurtuluşa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başarı için ihtiyacı olan iç huzura ve manevi güce kavuşacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Dost Görmek

Rüyada eski dost görmek, çok güzeldir ve rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve hayırlı olaylar yaşanacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına ve hedeflediği noktaya adım adım ve kararlı şekilde gelmeyi başaracağına tabir edilir. Mutluluk ve huzur bulmaya yorulur.

Rüyada Dostluk Görmek

Rüyada dostluk görmek, rüya sahibinin ileride çok saygın bir kimse olacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına ve kendisini el üstünde taşıyacağına tabir edilir. Kişi, sevenleri tarafından yüceltildikçe yüceltilecek ve en tepelere taşınacak demektir.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek, sevinçli ve müjdeli haberler almaya ve hayat boyunca şansından ve kısmetinden yana hayır görmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutluluğunun ve kazandığı zaferlerin ömürlük olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Bir kişi rüyasında arkadaşı olan bir kimseyle kavga ettiğini görürse rüyası gerçek olur ve çok güvenip, kardeşi gibi gördüğü bir kişinin gazabına uğrayarak büyük bir hayal kırıklığı yaşar ve ne kadar yanıldığının farkına varır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: