RuyaTabirleri.com

Rüyada Dost Görmek

Rüyada dost görmek, güzel ve hayırlı rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin dürüst, efendi, ahlaklı ve ölçülü olması dolayısıyla hem aile ve sülale içinde, hem de yakın çevresi ve arkadaşları arasında çok sevildiğine ve takdir toplayarak, artı puanlar aldığına delalet eder. Gerçek anlamına benzer şekilde de tabir edilir ve özü sözü bir, mert ve güvenilir bir kişi tarafından yardım görmeye ve onun sayesinde kalkınmaya işaret eder.

Rüyada Dostunu Görmek

Rüyada dostunu görmek, çarelere ve kurtuluşa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başarı için ihtiyacı olan iç huzura ve manevi güce kavuşacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Dost Görmek

Rüyada eski dost görmek, çok güzeldir ve rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve hayırlı olaylar yaşanacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına ve hedeflediği noktaya adım adım ve kararlı şekilde gelmeyi başaracağına tabir edilir. Mutluluk ve huzur bulmaya yorulur.

Rüyada Dostluk Görmek

Rüyada dostluk görmek, rüya sahibinin ileride çok saygın bir kimse olacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına ve kendisini el üstünde taşıyacağına tabir edilir. Kişi, sevenleri tarafından yüceltildikçe yüceltilecek ve en tepelere taşınacak demektir.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek, sevinçli ve müjdeli haberler almaya ve hayat boyunca şansından ve kısmetinden yana hayır görmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutluluğunun ve kazandığı zaferlerin ömürlük olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Bir kişi rüyasında arkadaşı olan bir kimseyle kavga ettiğini görürse rüyası gerçek olur ve çok güvenip, kardeşi gibi gördüğü bir kişinin gazabına uğrayarak büyük bir hayal kırıklığı yaşar ve ne kadar yanıldığının farkına varır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dost Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ada (13 Ekim 2014 saat: 00:48)

    Rüyamda annemle geziyorduk daha sonra bir sirk vardı ve bi yokuş ve citler annem yokusu çıkıp citleri geçiyodu ama ben gecemiyodum sonra gösteri de annem gösterici yüzünden uçuyodu bi markete avm tarzı bi yere düşüyodu Bnde koşup onu kurtariyodm sonra adam gelip bağırıyodum benim babam yok diye sahipsiz değiliz anneme zarar verir köşene geçip oturamazsin diye eski bi dostum daha doğrusu bana aşık olan arkadaşım beni sakinleştiriyordu onun omzunda ağlıyordum … Şimdiden teşekkür ederim anlamini çok merak ediyorum hayırlı geceler

  2. emine basmaz ölmez (15 Şubat 2014 saat: 12:58)

    Rüyamda 10 yıldan fazla görmediğim ve sesini hiç duymadiğim bir arkadaşımı gördüm.Geceydi onun evindeymişiz yada bir evdeyiz lambalar yaniyor ben oturuyorum o hafif yastiga dayanmiş oturuyor.Muhabbet ediyoruz hal hatır soruyorum neden bugüne kadar beni hiç aramadigini sordum neden bize ailesiyle yafa yalniz gelmedigini benim onu kac kez ziyaret ettigimi sordum oda bir nedeni olmadigini falan soylexi gozlerinden damlalar akmaya basladi benim de hafif gozyasi damlalari akti amaa çok degil sonrasini hatırlamıyorum.Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim .Hoşçakalın.

  3. abdullah42 (09 Ocak 2014 saat: 21:27)

    Rüyamda lise arkadaşlarımla davet gibikonuşup vardı ona gittim evimden mobiletle. Mobilete bindiğim için heyecanı vardı birde içimde. Sonra lise arkadaşlarımla benzin istasyonu gibi bir yerde bailadık oturup yemek yemeye,eğlenmeye. Bu sıradada gerçekte dargın olduğum dostum da var yemekte o dikkatimi çekiyor ve özlediğimi hissediyorum. Sonra ben lavaboya gidiyorum ve dönüyorum ki herkes gitmiş bir tek bu bırakmamış beni bana ayıp olur diye. Sonra beraber eski günlerde ki gibi konuşup dertleşiyoruz. Burda gerçek olduğuna inanmayıp uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,