RuyaTabirleri.com

Rüyada Dostunu Görmek

Rüyada dostunu görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, rüyada gördüğü kişi ile çok uzun yıllar boyunca sarsılmaz ve büyük bir dostluk yaşayacağına, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Dostunu Dövmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşen ve çok kötü ve zor günler geçirdiği sırada kendisine çok yardımı dokunmuş bir kişiye çok büyük ve hayırlı bir yardımda bulunacağına, bu yardım sayesinde aralarındaki dostluğun daha da büyüyeceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına ve ikisinin de birbirlerine destek olmasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Dostunun Ağladığını Görmek

İş hayatında çok hayırlı ve güzel haberler alan rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Dostunu Düşman Görmek

Rüyayı gören kişi ile arkadaşı arasındaki bağın daha somut bir hal alacağına, bu sayede çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına tabir edilir.

Rüyada Dostunu Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatında, çok büyük ve hayırlı başarılara imza atan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok zengin bir kişi olacağına ancak iş hayatında çok sevdiği ve değer verdiği insanları yapacağı bazı hatalar yüzünden yakın zamanda kaybedeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!