RuyaTabirleri.com

Rüyada Dosya Görmek

Rüyada dosya görmek, rüya sahibinin yaptığı iş nedeniyle hem resmi hem de gayri resmi kâğıtlarla çalıştığına, işini layığı ile yerine getirdiğine, disiplinli, ahlaklı ve düzenli iş yaptığına delalet eder. Dosya, hem düzenli bir aile yaşantısına, hem sabit gelire sahip olmaya hem de kurulu düzeni sürdürme çabasına işaret eder. Bir yandan da rüya sahibinin amel defteri olarak tabir edilir.

Rüyada Evrak Dosyası Görmek

Rüyada evrak dosyası görmek, kişisel bilgilerin öğrenilmesi şeklinde yorumlanır. Kişinin nazarında özel ve kendisi için çok değerli olan bazı gerçeklerin başkaları tarafından duyulması ile açıklanır.

Rüyada Dosya Kâğıdı Görmek

Rüyada dosya kâğıdı görmek, rüya sahibinin alın yazısı olarak yorumlanır. Kişinin, yaptıklarına ve bundan sonra yapacaklarına, karşısına çıkacaklara, sevaplarına, günahlarına, eksilerine ve artılarına delalet eder.

Rüyada Evrak Görmek

Rüyada evrak görmek, rüya sahibinin okumaya ve kültür sahibi olmaya ne kadar önem verdiği anlamına gelir. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatı boyunca çok başarılı olacağı ve önemli işlerin peşinde koşturan biri haline geleceği ile tabir edilir.

Rüyada Evrak İmzalamak

Rüyada evrak imzalamak, kinden ve nefretten vazgeçmeye, barış çubuğu uzatarak, anlaşmazlıkları bitirmeye, eskisi gibi yeniden kenetlenmeye ve sarılmaya delalet eder. Huzuru, sevgiyi ve kardeşliği yakalamak olarak değerlendirilir.

Rüyada Evrak Kaybetmek

Rüyada evrak kaybetmek, rüya sahibinin boyundan büyük laflar ettiği bir konuda geri adım atacağı vesaygısızlığını da hatasını da kabul edeceği anlamına gelir. Bu sayede konu tamamen kapanacak demektir.

Rüyada Evrak Çantası Görmek

Rüyada evrak çantası, babadan kalan bir avuç toprağın ya da paranın bir türlü paylaşılamadığına, rüya sahibinin dünya malı için anlaşmazlığa düşülmesi nedeniyle isyan edip, insanların gerçeği fark etmelerini sağlayarak durumu kotaracağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!