RuyaTabirleri.com

Rüyada Dosya Görmek

Rüyada dosya görmek, rüya sahibinin yaptığı iş nedeniyle hem resmi hem de gayri resmi kâğıtlarla çalıştığına, işini layığı ile yerine getirdiğine, disiplinli, ahlaklı ve düzenli iş yaptığına delalet eder. Dosya, hem düzenli bir aile yaşantısına, hem sabit gelire sahip olmaya hem de kurulu düzeni sürdürme çabasına işaret eder. Bir yandan da rüya sahibinin amel defteri olarak tabir edilir.

Rüyada Evrak Dosyası Görmek

Rüyada evrak dosyası görmek, kişisel bilgilerin öğrenilmesi şeklinde yorumlanır. Kişinin nazarında özel ve kendisi için çok değerli olan bazı gerçeklerin başkaları tarafından duyulması ile açıklanır.

Rüyada Dosya Kâğıdı Görmek

Rüyada dosya kâğıdı görmek, rüya sahibinin alın yazısı olarak yorumlanır. Kişinin, yaptıklarına ve bundan sonra yapacaklarına, karşısına çıkacaklara, sevaplarına, günahlarına, eksilerine ve artılarına delalet eder.

Rüyada Evrak Görmek

Rüyada evrak görmek, rüya sahibinin okumaya ve kültür sahibi olmaya ne kadar önem verdiği anlamına gelir. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatı boyunca çok başarılı olacağı ve önemli işlerin peşinde koşturan biri haline geleceği ile tabir edilir.

Rüyada Evrak İmzalamak

Rüyada evrak imzalamak, kinden ve nefretten vazgeçmeye, barış çubuğu uzatarak, anlaşmazlıkları bitirmeye, eskisi gibi yeniden kenetlenmeye ve sarılmaya delalet eder. Huzuru, sevgiyi ve kardeşliği yakalamak olarak değerlendirilir.

Rüyada Evrak Kaybetmek

Rüyada evrak kaybetmek, rüya sahibinin boyundan büyük laflar ettiği bir konuda geri adım atacağı vesaygısızlığını da hatasını da kabul edeceği anlamına gelir. Bu sayede konu tamamen kapanacak demektir.

Rüyada Evrak Çantası Görmek

Rüyada evrak çantası, babadan kalan bir avuç toprağın ya da paranın bir türlü paylaşılamadığına, rüya sahibinin dünya malı için anlaşmazlığa düşülmesi nedeniyle isyan edip, insanların gerçeği fark etmelerini sağlayarak durumu kotaracağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dosya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. uğur (22 Mart 2014 saat: 16:29)

    ruyam bir baraz vardi ben barajin setindeydim baraj kucuk degildi baya buyuktu beton degil ama kayalilarin dibinde barac suyunu seviyesiniden 1 metre yukseti kuyu var kuyunun capi 1 metre derinligide 1 metreydi kuyunun icinde su camurluydu birde su kaybaldu su dolamadi icine ben baraj setinde izliyorum herseyi garip olan barajin ustunde tuvalet vardi baraj calisan uc kis var bu uckisi tuvalete girdi cok garim olan ruyayi yasarken sunu sorguladim barajin bendini susuz tarafinda havu vardi tuvaletin suyu oraya gidiyordu bu ucu suyu tasirmak uzereydiler lavum suyu oldugu baRİZ BELİYDİ tualete bitek ben girmedim daha sonra takim elbiseli insanlar vardi ben bir kuleye ciktim kule alcaldi ben kuleye cikinca ben basbakan oldum ruyada burda biti

    ayni gun icinde bir ruyadaha gordum ilgili oldugum siyasi partinin doyalarin kilsor halinde elime almisim sirada bekliyorum irada beliyorum cok buyuk kuyruk var sira gecekgibi degil 4 veya bes sira var heside kalabali ben sanki ortalarda gibiyim sir beledimiz yer bir devlet kurum yuksek secim kurulu herkezin dedi evraklarini isletmek ti herelde benim elimded dosya var partinin evraklarini tasiyorum orda bulnma nednimde o evraklar

    bunda 1 hafta oncede garip bir ruya gordum bir insaata ciktim insaat daha tamamlanmamis halde ben 10 veya 20 katayim bir kule vinc var okadar buyukki ucubucagi gorulmuyor ben vincin ihtisaminbdan korkup assafi inmeye calisiyordum vincin rengi degisti bianda turuncu cok guzel birseycok tenolozik birseye donustu ortasinda tenolozi kivimi macalgibi birsey olustu yana dogru 20 derece kivrildi bu ben korkunca oldu arastirdim ama aciklayici birsey bulamadim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,