RuyaTabirleri.com

Rüyada Döviz Görmek

Rüyada döviz görmek, rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı paraları yeni iş kurmak için harcayacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine ve eline geçen mal ve mülkü yine kendi işine yatıracağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, eline geçen her kuruşu kötü günlerinde başı sıkıştığı zaman kullanmak için biriktireceğine ve bu sayede bir sorunla karşılaştığında çabucak bu sorunu çözeceğine alamet eder.

Rüyada Döviz Bulmak

Uzun bir süreden beri muzdarip olunan maddi sorunların yakın bir zamanda ortaya konulacak projeler sayesinde sona ereceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına ve el attığı bütün işlerde çok başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada Döviz Saymak

İki şekilde tabir edilir. Eğer rüyada sayılan para demir para ise iş hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, atılan adımların boşa gideceğine işaret eder. Rüyada sayılan eğer kâğıt para ise iş hayatında çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına ve hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına tabir edilir.

Rüyada Döviz Bozdurmak

İş hayatında atılacak hatalı bir adım ya da verilecek yanlış bir karardan ötürü zor zamanlar yaşanmasına sebep olacak kısa süreli bir parasızlığın ortaya çıkacağına ve uzun vadede yapılmış olan planların aksamasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Döviz Bürosu Görmek  

Çalışma hayatında yaşanan mali sorunların çözülmesi ve uğranılan zararın telafi edilmesi için çok deneyimli ve zamanında işin çok ciddi bir mevkisinde bulunmuş olan birinden yardım alınacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,