RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövme Görmek

Rüyada dövme görmek, rüya sahibi için yaşanacak olan hayırlı ve güzel olaylara işaret eder. Rüyasında dövme gören kişinin hayatı kendisinin istediği gibi olacak ve işlerinde istediği hedefi tutturacak diye tabir edilir. Rüyasında dövme gören kişinin tüm hayalleri ve tüm duaları kabul olur diye ifade edilir. Bu rüyada hayır vardır, rüya sahibinin tüm sorunları çözülecek, içindeki sıkıntı ortadan kalkacak, hayatında huzur ve mutluluk hâkim sürecektir. Özellikle bu dönem rüya sahibi için en verimli, en bereketli ve en hayırlı dönem olacaktır. Rüyada dövme görmek kalıcı duyguları ifade eder.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin ümitlerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine ve bu nedenle de büyük bir manevi çöküş içine gireceğine delalet eder. Rüyasında dövme yaptırdığını gören kişi hem maddi hem manevi çöküntüye uğrayacak ve uzun süre karamsar ruh halinden kurtulamayacaktır.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek

Dünya malından olabildiğince istifa etmeye ve rahat bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyasında dövme yaptığını gören kişi gözünün doyacağı, yedi sülalesinin rahatlıkla yaşayacağı bir variyetin sahibi olacak fakat diğer yandan mutluluğunu kaybedecek demektir.

Rüyada Dövme Sildirmek

Rüya sahibinin hayatından bazı şeylerin ters gideceği ve bu nedenle bazı kişilerle arasında çözümü uzun sürecek sorunlar yaşanacağı ile tabir edilir. Rüyasında dövmesini sildirdiğini gören kişi yapmayı hedeflediği güzel işlerde engelleme ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Kalıcı Dövme Yaptırmak

Zorluklardan öyle kolay kurtulamayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendi hataları nedeni ile içine düştüğü kötü durumdan kurtulması için bazı bedeller ödemesi ve yaptığı hatanın cezasını çekmesi gerekeceğine yorulur.

Rüyada Geçici Dövme Yaptırmak

Küçük, önemsiz ve kısa sürede hal olabilecek bir soruna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: