RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek, İslami açıdan hayırlı yorumlanmaz. Rüyasında dövme yaptırdığını gören kimse hakkında yapılan çirkin dedikodular nedeni ile zor günler geçirir. Dövme yaptırmak aynı zamanda rüya sahibinin utanç duyacağı ve pişmanlık içinde yaşayacağı bir davranış sergileyeceğini, hem kendisini, hem de ailesini sıkıntıya sokup, şanını, şöhretini kaybedeceğini gösterir. Bu rüya harama el uzatmak kadar, kişinin başkalarına zarar verecek davranışlarda bulunduğu, ancak yaptığı her şeyin sonucunun kişiye döneceğini ve hayatını alt üst edeceğini gösterir. Farklı bir yoruma göre, rüyada dövme yaptıran kişi, hayatı boyunca unutamayacağı bir olay yaşar. Genellikle yapılan büyük hataları ve yaşamın istenmeyen bir yöne doğru seyir edeceğini temsil eden bir rüyadır.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek

Kişi kendisine dövme yaptığını görüyorsa, dini inancı çok zayıflamış ve dünyevi eğlenceye, zararlı maddelere çok daha fazla eğilim gösteriyor demektir. İslami açıdan ahiret hayatı için hiçbir şey yapmayan ve günaha çok meyilli davranan kişileri temsil eden rüya, kişinin yaşam şekli ve davranışları ile kendisine zarar veren bir duruma girdiğini tabir eder. Kendisine dövme yapan kimse aynı zamanda manevi açıdan da zayıftır ve kendine güveni olmayan, kendisi için iyi ve kötü olan şeyleri seçemeyen, kim ne derse yapan biri haline gelmiştir.

Rüyada Dövme Görmek

Dövme gören kimse parasal konularda oldukça başarılı bir iş hayatına sahip olur ve tüm işleri hayal ettiği gibi ilerler. Eğer görülen dövme kişinin bedenindeyse o zaman alacaklarını çok uzun sürelerde ve parça parça temin eder. Görülen dövmenin şekline ve rengine göre de yorumu değişmektedir.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek Psikolojik Yorumu

Dövme yaptırmak, genellikle yaptıkları ile akılda kalmak isteyen kimseleri işaret eder. İnsanların ve toplumların hafızalarında yer etmek, şan ve şöhret sahibi olmak istemenin rüyalarda sembolize olmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. bahar (02 Temmuz 2016 saat: 09:37)

  merhaba rüyamda sol omzumun üzerinde kanatlı bir hayvanı andıran dövme olduğunu gördüm, siyah renkteydi. içi tamamen doluydu. sürekli omzuma bakıyordum nekadar güzel oldu diye. anlamlandırma konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 2. Merve (02 Mart 2016 saat: 07:56)

  Rüyamda kendimi bir dövmeci de olduğumu ve dövme yaptırdığımı görüyorum. Ancak dövmeyi yaptırırken parasının bende olup olmadığını ve ne kadar olduğunu düşünüyorum. Yaptırdıktan sonra dövmemin parmaklarımın üstüne yapılmış olan kuru kafa olduğunu görüyorum ve sanki bunu yaptıracağımı biliyormuşum gibi, dövmeciye parasını sorup bu miktar parayı ancak yarın getirebileceğimi söylüyorum ve dövmeci de beni anlayışla karşılayıp kabul ettikten sonra dükkandan çıkıyorum. Ne olduğunu anlamdıramadım yardımcı olursanız sevinirim…

 3. Aleyna (11 Aralık 2015 saat: 20:33)

  Rüyamda döşümde kolye gibi bir dövme yaptırmış olduğumu görüyorum. Normalde Ankara’da yaşıyorum fakat rüyamda İstanbul’daydım. Bir kaç bişey yazıyordu fakat sadece Eyüp yazdığını hatırlıyorum. İstanbul’un semti olarak ne anlama geldiğini çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Mustafa (20 Ekim 2015 saat: 12:56)

  Rüyamda ayağıma dünya haritasının dövmesini yaptırıyordum.Ama sonra pişman olup sildirmek istiyodum. İnternetten dövme sildirme fiyatlarına bakıyordum. Ama sildiremedim ve uyandım.Ne anlama geliyor lütfen bilgi veriniz.Cevap verirseniz sevinirim.

 5. Yonca (20 Eylül 2015 saat: 08:09)

  Rüyamda eski sevgilimin sol koluma android telefonlardaki ekran geçişi gibi dövme yaptığını gördüm. Kolumda parmağımla resim geçişi yapiyorum.Dövme yapıldığında baygın gibiyim yapılandan haberim yok.Dövmeyi yapan eski sevgilim beni tanımıyor. O dövmeden çok rahatsız olduğum için dövmeyi çıkartacak yeri arıyorum.

 6. Yonca (20 Eylül 2015 saat: 08:06)

  Rüyamda eski sevgilimin koluma android telefonlardaki ekran geçişi gibi dövme yaptığını gördüm. Kolumda parmağımla resim geçişi yapiyorum.Dövme yapıldığında baygın gibiyim yapılandan haberim yok.Dövmeyi yapan eski sevgilim beni tanımıyor. O dövmeden çok rahatsız olduğum için dövmeyi çıkartacak yeri arıyorum.

 7. Sebahat eker (08 Haziran 2015 saat: 12:55)

  Rüyamda bir kafede oturuyorum sonra arkadaşım geliyo bi anda kaldırıyo beni neyse bi yere gidiyoruz yat diyo yatıyorum işte şeyime dovme yapmaya başlıyo 2 tane yapıyo sen seç birini diyo bunlar geçici beğendiğini kalıcı olarak yapıcaz diyo sonra ben de gidip bacağıma kalıcı köpek dövmesi yaptırıyorum ama çok beğenerek yaptırıyodum ve ne anlama geliyo gerçekten çok merak ediyorum

 8. tugce (08 Mart 2015 saat: 04:46)

  Merhabalar açıklamaları okudum ancak biraz ayrıntı vereceğim. Rüyamda kalıcı dövme yaptırmışım ama ‘hiç canım acımadı ne güzel olmuş ben acır diye düşünüyodum’ diyorum. Sağ kolum,sağ omzum ve sağ kulunç kısmımda dövmeler vardı. Kolumun içinde ingilizce bişeyler yazıyor ama anlayamıyorum kendime kızıyorim ‘neden anlamini bilmedigin bisey yaptirdin’ diye anneme soruyorum ‘ özetle kurallar iyidir’ yaziyor diyor. Omzumda büyük rengarenk bi bil var ve bayılıyorum. Sırtımda ise siyah böyle tibetteki bi yerin şifresi gibi labirentleri andıran bi sembol var onun anlamını sadece ben biliyormuşum. Yalnız gunluk hayatimda hic dusunmedigim seyler oldugu icin merak ettim. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

 9. remziye (13 Şubat 2015 saat: 09:12)

  Rüyamda sol koluma biri dövme yapıyordu İstanbullu simgeleyen güya. Küçük bir şeydi. Sonra eve gidince tüm kolum dövme olmuştu. Yikadim yarısı kinaymis iki tanesi duruyordu. Diğer yandan da bir sokaktayim ama her yer yıkım ekibi evleri yıkıyorlar.

 10. merve (20 Ocak 2015 saat: 15:31)

  Rüyamda annemle birlikte bana dövme yaptırmaya gidiyoruz. Böyle koluma yapiliyor. Daha sonra dövmenin geçici oldugunu ögreniyorum ve gercek dövme yaptirmak istiyorum. Acaba ne anlama geliyor bu rüya ? Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,