RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada dövme yaptırdığını görmek, İslami açıdan hayırlı yorumlanmaz. Rüyasında dövme yaptırdığını gören kimse hakkında yapılan çirkin dedikodular nedeni ile zor günler geçirir. Dövme yaptırmak aynı zamanda rüya sahibinin utanç duyacağı ve pişmanlık içinde yaşayacağı bir davranış sergileyeceğini, hem kendisini, hem de ailesini sıkıntıya sokup, şanını, şöhretini kaybedeceğini gösterir. Bu rüya harama el uzatmak kadar, kişinin başkalarına zarar verecek davranışlarda bulunduğu, ancak yaptığı her şeyin sonucunun kişiye döneceğini ve hayatını alt üst edeceğini gösterir. Farklı bir yoruma göre, rüyada dövme yaptıran kişi, hayatı boyunca unutamayacağı bir olay yaşar. Genellikle yapılan büyük hataları ve yaşamın istenmeyen bir yöne doğru seyir edeceğini temsil eden bir rüyadır.

Rüyada Dövme Yaptığını Görmek

Kişi kendisine dövme yaptığını görüyorsa, dini inancı çok zayıflamış ve dünyevi eğlenceye, zararlı maddelere çok daha fazla eğilim gösteriyor demektir. İslami açıdan ahiret hayatı için hiçbir şey yapmayan ve günaha çok meyilli davranan kişileri temsil eden rüya, kişinin yaşam şekli ve davranışları ile kendisine zarar veren bir duruma girdiğini tabir eder. Kendisine dövme yapan kimse aynı zamanda manevi açıdan da zayıftır ve kendine güveni olmayan, kendisi için iyi ve kötü olan şeyleri seçemeyen, kim ne derse yapan biri haline gelmiştir.

Rüyada Dövme Görmek

Dövme gören kimse parasal konularda oldukça başarılı bir iş hayatına sahip olur ve tüm işleri hayal ettiği gibi ilerler. Eğer görülen dövme kişinin bedenindeyse o zaman alacaklarını çok uzun sürelerde ve parça parça temin eder. Görülen dövmenin şekline ve rengine göre de yorumu değişmektedir.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek Psikolojik Yorumu

Dövme yaptırmak, genellikle yaptıkları ile akılda kalmak isteyen kimseleri işaret eder. İnsanların ve toplumların hafızalarında yer etmek, şan ve şöhret sahibi olmak istemenin rüyalarda sembolize olmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: