RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövme Yaptırmak

Rüyada dövme yaptırmak, rüya sahibinin yaşayacağı musibetlere ve melanetli olaylara rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin içini karartacak haberler alacağı, üzüleceği, öfkeleneceği ve duygusal olarak çok yıpranacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin yaşadığı güzel ve mutlu günlere nazar değeceğine, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine ve insan içine çıkmaktan da kaçınacağına rivayet edilir.

Rüyada Dövme Yaptırdığını Görmek

Rüyada döve yaptırdığını görmek, mutsuzluk yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve zorluk yaşayacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, alacaklıların kapısını aşındıracağına ve bu durumun rüya sahibine çok dokunacağına alamet eder. Rüya sahibinin belki de daha önce hiç yaşamadığı kadar kötü ve zor günler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kolunda Dövme Görmek

Rüyada kolunda dövme görmek, hayır ve iyilik bulmaya delalet eder. Güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine ve kendi menfaatine sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Dövmesi Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında kolunda dövmesi olduğunu görürse eğer, dertlerini arkasında bırakma karar alacak, geçmişi unutmak için kararlı bir adım atacak ve hayatı için yeni bir sayfa açacak demektir. Dünlerin geri getirilmeyeceğini ve değiştirilmeyeceğini anlayıp, gelecek için bir şeyler yapmaya yorulur.

Rüyada Vücudunda Dövme Görmek

Rüyada vücudunda dövme görmek, rüyayı gören kişinin geçici süreliğine de olsa hayatını kolaylaştırmasına ve borçlarını kapatmasına yardımcı olacak bir fırsat elde edeceğine, bu durumun kendiliğinde gelişeceğine ve kişinin bunun için emek harcamasına, yorulmasına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dövme Yaptırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevim Ongun (01 Nisan 2014 saat: 10:45)

    Merabalar öncelikle ben dövme yaptırmayı çok isteyen biriyim fakat yaşım tutmadığı için yaptıramıyorum rüyamda ise çok istediğim beat kulaklık dövmesi & ve by işareti yaptırıp bide TATTO yazdırıyodum anlamı ne acaba tattonun anlamını biliyorum ama rüyanın anlamı ne acaba çok önemli çünkü ben rüya tabirlerine ve astrolojiye çok önem veren biriyim
    Şimdiden Teşekkürler :))

  2. burak (10 Ocak 2014 saat: 11:39)

    motorla yanım da iki arkadaşımla birlikte sokakta kaldırımda koltuk gibi yatak gibi bir yere uzandım göbeğime ejderha gibi taşlı değişik bir dövme yaptı bir bayan ama tamamlanmadı yarım kaldı dövme ondan sonra tekrar gittim bu sefer farklı bir yerdi depo gibi aynalar falan vardı odada yine bir yere uzandım dövme yapmaya başladı bayan yine tamamlanmadı dövme uykudan uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,