RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövmek

Rüyada dövmek, güç, kudret, destek ve iyilik bulmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin ve yükünün hafiflemesine, yaptıklarından dolayı övgü almasına ve kendisi için dua edenlerin artmasına tabir edilir. Rüyada dövmek, rüya sahibi için yapılacak olan desteğe ya da rüya sahibinin başkasına yapacağı desteğe işaret eder. Rüyada döven, diğerine karşı hassasiyet taşıyor bu nedenle kendisini her düşüncesinde her kararında ve her adımında destekliyor demektir.

Rüyada Dayak Atmak

Zor durumda olan bir kimseye el uzatmak anlamına gelir. Bir kimse eğer rüyasında birine dayak attığını görürse, o kişinin derdine ortak olur. Borcunu ödemek ya da sorununu dinlemek suretiyle o kişinin en zor anında imdadına yetişecektir.

Rüyada Birini Dövmek

Rüya sahibinin, rüyasında dövdüğünü gördüğü kişi tanıdıksa o kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine işaret eder. Eğer dövdüğü kişi tanımadığı biriyse o halde, rüya sahibinin yakınlarındaki bir kimsenin hastalanarak veya yokluğa düşerek zor durumda kalması, kendisinin de o kişiye yardım etmesi anlamına gelir.

Rüyada Düşmanını Dövmek

Rüya sahibinin sevmediği veya anlaşamadığı bir kimsenin kendi kapısına gelerek yardım dileneceğine delalet eder. Rüya sahibi insaniyeti nedeni ile kapısına gelen kişiden her ne kadar haz etmese de yine de kendisine kapısını açacak demektir.

Rüyada Kavga Etmek

Esasen gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bir kişi ile arasında musibet doğabilir ve bu nedenle o kişiyle ilişkisinin bozulması söz konusu olabilir. Bir yanda da kudret sahibi olmaya ve herkesin dilinde dolaşacak bir iş yapmaya işaret eder.

Rüyada Adam Dövmek

Ne konuştuğunu bilmeyen, işgüzar, patavatsız ve densiz kişilerle ifade edilir. Bu kişiler rüya sahibini, girdiği ortamda tatsız konuşmalarla zor duruma sokup küçük düşürebilirler diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,