RuyaTabirleri.com

Rüyada Dövüş Görmek

Rüyada dövüş görmek, hayat içerisinde kendisi çok yorarak ve vücudunu hor kullanarak zorlayan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir hastalık ile karşılaşacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, günbegün kötüleşeceğine ancak daha sonra eski haline döneceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hastalanmamak ve sağlığı ile problem yaşamamak için kendisine iyi bakması, sağlığına dikkat etmesi ve vücudunu koruması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Dövüş Etmek

Uzun zamandan beri işsizlik çeken rüya sahibinin, yakında gireceği bir işte çok büyük bir azim ve sabır ile çalışacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Dövüş Horozu Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiler için gözünü kırpmadan bazı sıkıntılı ve sorunlu durumlara gireceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine rivayet eder.

Rüyada Dövüşmek

İş hayatında ya da eğitim hayatında yaşanan bazı olaylar karşısında rüya sahibinin etrafındaki insanlar ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacağına, bu yüzden sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Dövüş İzlemek

Yaşanacak olan kötü olaylardan ve yakın bir zaman içinde rüyayı gören kişinin sağlığına ve beslenmesine yeteri kadar dikkat etmemesinden ötürü büyük bir rahatsızlık yaşayacağına ve uzun bir süre boyunca hasta yatacağına alamet eder.

Rüyada Dövüşçü Görmek

Rüya sahibinin, hayatı ile ilgili verdiği neredeyse bütün kararların çok hayırlı olacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!