RuyaTabirleri.com

Rüyada Dozer Görmek

Rüyada dozer görmek, rüyayı gören kişinin büyük başarıların altına imza atacağına bu sayede adından söz ettireceğine ve kısmetlerinin de çoğalacağına alamet eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin toplu bir para ya da makbul olan bir mala sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Dozer Kullanmak                                

Rüyayı gören kişinin büyük bir özgüven ve cesaretle büyük işlere girişeceğine, önemli atılımlar yapacağına ve ciddi girişimlerde bulunacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakacak ve onlar tarafından ayakta alkışlanacak işler yapacağına yorulur.

Rüyada Dozer Kepçesi Görmek

Rüyayı gören kişinin bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işinde uzman olacağına, rakiplerini geride bırakacağına, yönetici koltuğuna getirilmeye layık bulunacağına ve hayatının dönüm noktasını yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Dozer Sürmek

Rüyayı gören kişinin birikimlerini en doğru şekilde kullanarak kendi işini kuracağına böylece kendi patronu olup, kendisi için çalışacağına ve yanında pek çok kişiye ekmek yedireceğine alamet eder. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük amacının gerçekleşeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Dozere Binmek

Rüyayı gören kişinin zor işlerin üstesinden geleceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada Kepçe Görmek

Rüyayı gören kişinin karlı işler yapması sayesinde geçim derdinden kurtulacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin maddi gücünün de malının ve parasının da çoğalacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!