RuyaTabirleri.com

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek güzel ve hayırlı şeylere delalettir. Rüyasında dua ettiğini gören kişi huzura ve esenliğe kavuşur. Rüyada dua etmek, kişinin tüm sıkıntı, zorluk ve dertlerinden arınması ve kurtulması demektir. Rüyada dua ettiğini ve birisinin kendisine dua ettiğini gören kişi bolluğa ve zenginliğe kavuşur, hayır işi yapar ve Allah katında da makbul biri olur.Rüyada namaz kıldıktan sonra son duayı okumayı başardığını gören için hayatının olumlu yönde değişeceği ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyasında gönlünden dua etmek geçtiği halde bunu bir türlü başaramadığını gören kişi hak yolunda yapması gereken iyiliği zamanında yerine getirmiyor demektir. Rüyada kişinin bildiği bir rüyayı ezberinden okuması amacına uygun olarak davranmaya duayı bir kitaptan ya da kâğıttan okuması, hak yolunda iyi ve güzel işler yapanların yolundan gitmesine işaret eder. Rüyada kişinin hiç bilmediği bir yerde dua etmesi âlim olan ve insanlar için iyi dileklerde bulunan birine işaret eder.

Rüyada Duanın Yarım Kalması

Rüyada kişinin duasının yarıda kalması, sonuna kadar okuyup bitirememesi elindeki işi yarım kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu Halde Dua Etmek

Rüyada topluca dua etmek, insanlığın tümüne faydası olacak bir refahın ve huzurun tüm insanlar için hâkim olmasına işaret eder.

Rüyada Dua Edememek

Rüyasında bunu çok istediği halde bir türlü duasını edemediğini gören kişi hedeflediği şeylere kavuşamayacak demektir.

Rüyada Karanlıkta Dua Etmek

Rüyada karanlıkta dua ettiğini gören kişi tüm sorunlarından, üzüntülerinden ve yaşadığı zorluklardan kısa sürede kurtulacak ve gönül hoşluğu yaşayacak demektir.

Rüyada Beddua Etmek

Rüyada beddua ettiğini gören kişi, kime beddua ediyorsa o kişiye karşı hoşgörü ve anlayış göstermeyecek ve o kişiye zalimce davranacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dua Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (18 Ocak 2015 saat: 11:56)

    Rüyamda benim bi sınıf arkadaşım evlenmişdi bi tane erkek çocuğu olmuştu çok tatlı bir bebekti ağladı bebek. bebeğin yanına geldim sonra dedim Allahim ne olursun benim çocuğumda böyle tatlı olsun Diye dua ettim sonra arkadaşım geldi bebeğini emzirdi göğsünde çok süt vardı bende dedim leyla benim düğünüm olursa gelir misin oda yok gelmem dedi sordum ona sen kaçarak mi evlendin yoksa baban verdi mi diye oda babam verdi seviyorduk birbirimizi dedi ben resmen ağlayacakdim diyordum ne olursun Allahim benim oğlum olunca bu çocuğa benzesn çok tatlı sarışın mavi gözlü bi bebekti

  2. mukaddes aytemiz (09 Ocak 2015 saat: 02:49)

    Önce yürürken bir köpek geliyor korkuyorum sonra bir bakmisim bileğim köpeğin ağzında devamında bisi beni sıkıştırıyor ve dua etmeye başlıyorum kendimi uyanmaya zorluyorum uyanınca bitecek ve ayetel kursi okumam gerektiğini düşünüyorum

  3. burhan (21 Kasım 2014 saat: 01:20)

    Rüyada ayetel kursu fatiha okudum o arada üstün acil yatmistim rüyada ustum örtülüydü sirtini sirtima yaslamis biri benuzanmis uyyordum osirtima yaslanmis oturuyorum ayrıca ayakta 2 metre boyuncu kalipli biri yüzünü göremiyorum uç dört metre ilerde 70 80 cm uzunluğunda bi kararti tam fil suresini okunmaya basladim önce karalti sonra diğerleri kayboldu uyandigimda bir o kadar korkmuş bi o kadarda dinç kalktim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,