RuyaTabirleri.com

Rüyada Dua Görmek

Rüyada dua görmek, çok makbul ve hayırlı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hedeflerini gerçekleştireceğine, başarılarını arttıracağına, terfi edeceğine, kendisine bolluk, bereket, kazanç ve uğur getirecek işlere gireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Dua Okumak

Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sıkıntılarının, sorunlarının ve dertlerinin biteceğine alamet eder.

Rüyada Dua Eden Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, problemlerinin çözüleceğine, eline geçecek güzel fırsatlar sayesinde ihtiyaçlarını çok daha kolay şekilde karşılamaya başlayacağına ve yeni kazanç kapılarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Dua Dinlemek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu olarak kabul edilir ve rüya sahibinin mutlu, başarılı ve huzurlu olması için ihtiyacı olan şifaya kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Kazalardan, belalardan ve kötülüklerden korunmaya ve güvende olmaya tabir edilir.

Rüyada Dua Yazmak

Rüyayı gören kişinin okul hayatından başlayarak meslek ve özel hayatında da çok başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin okur yazar kimse olacağına, yüksek diploma alacağına ve iyi bir tahsil yapacağına alamet eder.

Rüyada Dua Yazılı Kâğıt Görmek

Rüyayı gören kişinin korkularından, kuruntularından ve içini kemiren, kafasını meşgul eden soru işaretlerinden kurtulacağına, daha isabetli kararlar alacağına, daha mantıklı ve akıllı işler yapacağına bu sayede de huzuru bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Dua Eden Kadın Görmek

Rüyayı gören kişiyi koruyan, kollayan, onun için iyi dileklerde bulunan ve asla onu başkalarına karşı ezdirmeyen bir kadının varlığı üzerinden açıklanır ve bu kadının rüya sahibini çok sevdiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dua Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. enes (28 Aralık 2014 saat: 07:08)

    rüyamda bir kadın görüyorum yüz üstü yatıyorum ayak bileklerime 3 nokta koyuyor ve bir surat gibi bir şekil çiziyor ve ben yüz üstü uzanmışken eskiden nenelerimiz kurşun döker dualar okurdu aynen onun gibi üzerimde kurşun döküp dua ediyor ve ben bagırıyorum hayırrr gibisinden ve avazım çıktıgı kadar bagırıyorum… o sırada kadın elleriyle ensemden okşayarak basımın üstünü sıvazlıyor ve sanki içinden kötü birşeyler çıkmışçasına tüy kadar rahatlıyorum… internette araştırdım bunu ama asla cevab bulamadım….

    çocukluktan beri bende garip şeyler olmakta allah yazısını bulutta görmüştüm bir kere arapça olarak ve sonra 30 yaşlarımda kötü çirkin bir kadın görüp besmele çekmiştim acaba bunlar ne anlama geliyor lütfen cevab verirseniz sevinirim

  2. aslı (23 Ocak 2014 saat: 15:12)

    Rüyamda kötü birinden kaçıyorum.Acı çekiyorum ve ölmek istiyorum diyorum.Bilmediğim bir yerdeyim kapalı bir kadına elinde iksir şişesi gibi bir şişe veriyor bana bu salyangoz içeriyor diyor.İçiyorum aradan zaman geçiyor ve kirli ölmek istemiyorum diyorum kadın bana dokunarak dua okuyor bu esnada uyanıyorum rüyamın anlamı nedir?
    Şimdiden teşekkür ederim çok ilginç bir rüyaydı beni gibi rüyayı az gören biri için.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,