RuyaTabirleri.com

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Rüyada dua okuduğunu görmek, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine ve arzu, istek ve dileklerinin yerine gelmesine işarettir. Rüyada dünyevi istekleri için dua eden kişi, dünya zevk ve nimetlerine kavuşur. Rüyasında Allah rızası için dua eden veya günahlarına tövbe eden kimse ise hem dünya hem de ahirette büyük menfaatler elde eder. Rüyada kendisi için dua eden kişinin sıkıntıları biter ve rüya sahibi büyük lütuflar elde ederek isteklerine kavuşur. Rüyasında başka biri için veya yardıma muhtaç bir kişi için dua eden kimse, dünya hayatında insanlara yardım eder ve muhtaç durumda bulunan kişilerin ihtiyaçlarını giderir. Bu rüya aynı zamanda yumuşak bir kalbiniz olduğuna işarettir.

Rüyada Dua Ederken Ağlamak

Rüyasında dua ederken ağladığını görmek, eğer dünya için edilmişse zarara ve sıkıntıya; eğer ahiret ve Allah rızası için ağlamışsa büyük lütuflara, nimetlere ve dünyevi güzelliklere yorumlanmaktadır. Rüyada ağlayarak dua etmek, kişinin büyük bir sıkıntıdan sonra rahata ereceğinin ve sabrederseniz yakında tüm sorunlarınızın biteceğinin göstergesidir. Rüyasında namazda dua etmek, her türlü iyiliğe ve güzelliğe, maddi manevi hayra, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, maddi anlamda rahatlamaya, hacetinizin giderilmesine, maneviyatınızın gelişip dini alamda derecenizin yükselmesine yorumlanır.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüyada camiye girip orada dua eden kimse, manevi anlamda büyük bir aydınlanma sürecine girer ve kendisini dünyevi olandan uzaklaştırıp tamamen ahirete ve manevi yaşama yönlenir. Camide dua etmek, her türlü üzüntüden kurtulup, isteklerinizin kabul olması anlamına gelmektedir.

Rüyada Dua Okuduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında dua okuyan kişinin bazı istek ve arzuları vardır. Bu isteklerine ulaşmayı amaçlayan; fakat nasıl yapması gerektiğini bilemeyen kişi, rüyasında bu dileklerini dua ederek göstermekte ve tüm hepsinin gerçekleşmesi için manevi bir dayanak aramaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: