RuyaTabirleri.com

Rüyada Dua Sesi Duymak

Rüyada dua sesi duymak, yakın zamanda hayırlı gelişmeler yaşanacağını ve geçmişte yapılan iyiliklerin karşılığını alacak olan rüya sahibinin işlerini de yoluna koyacağını bildirir. İflas veya iş yeri kapatma, işten çıkma gibi sorunlar yaşayan kimseler için aksiliklerin sona ereceği, rızkının, kısmetlerinin yeniden açılacağını ve iş başlangıcı yapılacağını da bildirir. Dua sesi duymak her zaman hayra ve iyiliğe yorulur. Kişinin ulvi duygularla dolu olduğuna, vicdanlı, hayır işlemesini seven, sevap hanesi dolu, İslami konularda hassas biri olduğuna vurgu yapar. Allah’tan istenenlerin mutlaka gerçek olacağına, sabırla yola devam etmek gerektiğine delalettir.  Bekarlar için kul hakkına dikkat eden, kimsenin ahını almadan yaşayan ve sevap hanesi kabarık biriyle evlilik yapacaklarına tabir edilir.

Rüyada Dua Okuyan Birini Görmek

Tanımadığı birinin dua okuduğunu görmek, farkında olmadan yapılan bir yardımdan ötürü kazanılacak sevaba alamettir. Annesinin veya babasının dua okuduğunu gören kişiler ailelerinin her türlü ihtiyacını karşılayan, her zaman dua alan iyi evlatlardır. Her ne olursa olsun kişinin sırtının yere gelmeyeceğini ve ettiği duaların da kabul olacağını bildirir. Eşinin dua okuduğunu duymak mutlu bir yuvaya ve anne-babasına her zaman saygı gösteren, vicdani muhakemesi gelişmiş evlatlara sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Camide Dua Etmek

Allah katında, her zaman sevilen, sevaplarıyla iyi bir kul kabul edilen biri olmak demektir. Ahiret hayatının iyi geçeceğine, kişinin dünyevi hayatında dikkatli yaşaması, İslamiyete uygun davranması sonucunda istediği şeylere de rahatlıkla kavuşacağını bildirir. İyilik görmek, her türlü mecliste saygı ile karşılanmak anlamına da gelir.

Rüyada Dua Sesi Duymanın Psikolojik Yorumu

Dua sesi gerçekte de kişinin sürekli dua ettiğini ve gerçekleşmesini istediği bazı şeylerin olduğunu ifade eder. Aynı zamanda yoğun bir inancın da temsilcisi olan rüya, manevi hayatın zenginliğini, kişinin anlam arayışında olduğunu ve varoluşla ilgili sorular sorduğunu da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,