RuyaTabirleri.com

Rüyada Dubleks Ev Görmek

Rüyada dubleks ev görmek, aile ve akrabalar arasında tatlı bir çekişmenin gündeme gelebileceğini haber verir. Özellikle aileden kalan bir mirasla alakalı her kafadan çıkacak bir sesin veya aile bireylerinden birinin geleceğine yönelik farklı düşüncelerin aktarılmasıyla yaşanacak karmaşanın da ifadesidir. Dubleks ev genellikle kalabalık, neşeli, cana yakın ve eğlenceye düşkün bir ortamda bulunulacağını, hareketli geçecek bir dönemi işaret eder. Rüya sahibinin aynı anda birden fazla işle meşgul olacağına ve dikkatinin dağılması nedeniyle odaklanmakta zorlanıp bazı işlerde istediği gibi verim alamayacağına da tabir edilir. Hem aile, hem iş konularında çok fazla sorumluluk yüklenmenin kişide yarattığı strese de yorumlanır. Evli kimseler için iki ya da üç çocuk sahibi olacaklarına, bekar kişiler için ailesi, akrabaları çok olan biriyle hayat kuracakları manasındadır.

Rüyada Dubleks Ev Almak

Kişinin hayatıyla alakalı her konuda kontrolü ele alacağına ve aynı zamanda geçmişteki hataları ile yüzleşip, kendine dersler çıkaracağını, planlı, programlı bir şekilde hareket ederek yakın zamanda daha iyi bir konuma geleceğini işaret eder. Mülk almak manasına da gelen rüya zorluklarla dolu bir hayatı geride bırakmanın verdiği keyifle her türlü mücadelenin daha rahat yapılacağını müjdeler. Her türlü negatif düşünceden uzak, aile desteği alınarak yaşanan huzurlu bir hayatın temsilidir.

Rüyada Dubleks Ev İnşaatı Görmek

İnşaat halinde dubleks ev hamilelik haberi demek olduğu gibi, ikiz bebek anlamına da gelir. Genellikle henüz sonuçlanmamış ama neticesi güzel olacak girişimlerin, iş hayatında alınacak kararların kişiye bol kazanç getireceğinin müjdesidir. Bağımlılığı veya kötü alışkanlığı olan kişilerin kendilerine çeki düzen vereceklerini ve ailelerinin desteği sayesinde daha sağlıklı bir hayata adım atacaklarını bildirir.

Rüyada Dubleks Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal yaşamda dengelerin oturmaya başlaması ile kişinin üzerindeki gerginlikten ve baskıdan kurtulmaya başladığını, daha sakin ve hoşgörülü bir tavır sergilediğini, bu tutumunun çevresindeki kişiler tarafından beğeni toplamasıyla özgüvenin arttığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!