RuyaTabirleri.com

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada dudak görmek, rüya sahibinin fedakâr ve özverili oluşuna tabir edilir. Bu kişi, başkaları mutlu olsun diye mutsuz olabilecek, başkaları rahat etsin diye de kendi rahatından olmayı göze alabilecek kadar iyi niyetlidir ve adeta dünyaya iyilik için gelmiştir. Bazı kişiler, rüya sahibi için kanatsız bir melek olduğunu söyler dururlar. Rüyada dudak görmek, aynı zamanda da hoş sohbet, tatlı dilli bir kişi ile yorumlanır. Bir yandan da huzurun ve keyfin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Dudak Kanaması

Rüyada dudak kanaması, rüya sahibinin kendi mutluluğu için başkalarını feda edeceği anlamına gelir. Kişi, sırf gönlü olacak diye aile büyüklerinden birilerini kırıp geçecek ve sözlerini çiğneyerek onları çok üzecek demektir.

Rüyada Dudak Kesilmesi

Rüyada dudak kesilmesi, rüya sahibinin art niyetli, kötü ve fesat kimselerin laflarına inanıp, bir anlık öfkeye kapılıp, sonradan pişman olacağı işler yapması ya da sözler söylemesi şeklinde değerlendirilir. Öfkeyle kalkan, zararla oturacaktır.

Rüyada Dudakta Uçuk Çıkması

Rüya sahibinin alacağı bir kısmet anlamına gelir. Bu kısmet büyük bir hediye paketi olabilir, şans oyunlarından çıkacak para olabilir ya da atadan kalan yüklü bir miras olabilir diye yorumlanır.

Rüyada Dolgun Dudak Görmek

Rüyada dolgun dudak görmek, rüya sahibinin iş hayatında önemli bir mevkie gelmesine ve bazı işlerin bitmesinin ya da başlamasının iki dudağının arasından çıkacak bir lafa bakacağına delalet eder.

Rüyada Dudak Yemek

Rüyasında dudak yediğini gören kişi, hayatıyla ilgili olarak önemli değişiklikler yapacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi, ideallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için artık bazı yol ayırımlarına gitmesi ve tercihler yapması gerektiğinin bilincine vararak bu doğrultuda hareket edecektir. Kişi, bazen zor da geleceği için bazı seçimler yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dudak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. türkan (13 Nisan 2015 saat: 08:54)

    Rüyam 3 kişi arasında geçiyor. Biri benim şu an küs olduğum eski yakın arkadaşım tülin, bir ilişki yaşamayı iki defa istememize tam ben hazırken vazgeçen adam ali ve ben… bu arada tülin bir ara Aliye aşık olmak üzereydi adam ona yüz vermemişti.
    Rüyamda ali bir yerde oturup şarap içiyor yanında kızıl saçlı 40 45 yaşlarında bir kadınla oturuyor… tülin ve bende küsüz ama aynı ortamdayız ve aliye bakıp ağladığını görüyorum. Ben ise hiç kıskanmıyorum. Ali nin çok çevresi var bir arkadaşıdır diyorum… tüline soruyorum neden ağladığını ali ve kadını kıskanmıyorum… tüline orda söylüyorum peki ali ile birlikte olan ben olsaydım diye… duruyor çünkü bana yüzü yok. Bende denk geliyor bir ara Aliye selam veriyorum ali benle samimi bir şekilde konuşuyor. Dudağımın kenarında bişey kalmış onu siliyor falan. Sonra yanağıma götürüyor elini. Elimi tutuyor ve bunları tülin görüyor ama çok tepkisiz… Ali ile el ele ayrılıyoruz ordan. Güya barışmışız biz… bir kalabalığa giriyoruz. Ali bir sanat etkinline ev sahipliği yapıcak. Biz bi koşturma içine giriyoruz ben eski bir fotoğraf makinesi alıp fotoğraf çekiyorum bu arada telefonum ve Çantamı da iş yerimde unutmuşum ama Orda bişey olmaz diyorum Aliye yardım etmem gerek diyorum… sonra kalabalık geliyor tülin yanıma geliyor ve benimle barışmak istediğini adıma sevindiğini falan söylüyor. Fakat yüzü sivilce içinde.. Bende ona güvenmiyorum ama tamam diyorum sorun yok biz arkadaşız. Bunu söylerken tülin in ne için böyle bişey yaptığını irdeleyerum falan. Sonra da uyandım. Ali son kısımlarda yoktu rüyamda. Koşturuyordu.

  2. Eda taşkın (17 Aralık 2014 saat: 12:05)

    Ucurum kenarında arkadasımla otururken telefonumun denizde yüzdügünü görüyorum telefonumun ekranı açıktı ısık vardı ve uçurumdn denize atlıyorum yüzüyodu telefonumu denizden aldım yüzebilmek için agzıma aldım taslara tırmarakak ucurumdan cıktıgımda kendimi acayip bi evde buldum dudagım kahverengi fıskırarak kanıyordu ama hiç acımıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,