RuyaTabirleri.com

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek, öpülen kişi ile sıkı bir bağ kurmaya ve onunla samimiyeti ilerletmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse bu kimse ile yediğinin içtiğinin ayrı gitmeyeceğine ve her şeyi bu kişi ile yapacaklarına alamet eder. Rüya sahibi ile dudaktan öpüldüğü görülen kişinin arasından su sızmayacağına, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada Kızı Dudağından Öpmek

Rüyayı gören kişinin iyi anlaşacağı, aynı duyguları hissedeceği ve aynı düşünceleri savunacağı bir kimse ile tanışacağı o insan ile çok iyi dostluk kuracağı anlamına gelir. Deyim yerindeyse can ciğer kuzu sarması olunacak gerçek bir arkadaşa ve ondan gelecek mutluluğa ve hayra rivayet edilir.

Rüyada Erkeği Dudaktan Öpmek

Rüyada erkeği dudaktan öpmek de, kızı dudaktan öpmek de aynı şeylerdir ve benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin can yoldaşı olacak, iyi gününde de kötü günün de hep yanında kalacak, yeri geldiğinde annesinden, babasından ve kardeşlerinden yakın olacak bir insanla ahbaplık edeceğine alamet eder.

Rüyada Sevgiliyi Dudaktan Öpmek

Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır ve rüya sahibinin özel hayatı üzerinden değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin bekâr olması durumunda, sevdiği insana daha yakın olmak için büyük bir adım atacağına, evli olması durumunda da eşi ile gerçek aşkı yakalayarak birlikte mutlu ve mesut yaşayacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Tanımadığı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak sürpriz bir gelişmeye ve bunun da tüm hayatını olumlu yönde etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bir daha kendisinden asla vazgeçemeyeceği, onu görmeden mutsuz olacağı, onun varlığında kendini daha güçlü, huzurlu ve mutlu hissedeceği bir kişi ile tanışacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dudaktan Öpmek İle İlgili Rüyalar;

  1. jaydette (27 Aralık 2014 saat: 20:58)

    selam rüyamda sevdiğim kızın dayısının eşini dudaklarından öpüyorum ama zorla değil oysa o kıza normal hayatta güvenmiyorum bana karşı bazen iyilikleri oluyor ama bazen insan bir şeyden etki yapar yada bişeyi kafayı takarda rüyasına girer ya benin öle bir sorunumda olmadı onunla etkisi altına girecek kadar

  2. Dilek (20 Aralık 2014 saat: 14:06)

    Rüyamda karşılıksız olarak sevdiğim erkeği okulun asansöründe dudaktan öptüğümü gördüm ve biz onla kavgalıyız o da başka bir kızla beraber ama asansörde öptüğümde hiçbir şey demedi sesini çıkarmadı ve bu olay çok kısa olarak gerçekleşti acaba rüyam ne ne anlama geliyor acaba ?

  3. kübra (12 Eylül 2014 saat: 22:55)

    rüyamda yengemlerin evindeyydik misafirler vardı ben mutfaga gittim suyu açtım bardağa doldurdum su çamurluydu döktüm birdaha doldurdum oda çamurluydu uine döktü sonra yine doldurdum ve yine çamurluydu sonunda bişey olmaz içeyim dedim tam içecekken mutfaga bir erkek girdi benden 2 3 yaş büyük duruyodu ama tanımıyorum rüyama göre yengemlerin akrabasıymış aniden beni kendine çekti ve o suyu içme dedi ve öpmeye başla dıve bıraktı gitti öylece sonra içeri gittim kuzenimle çay demlemeye gittik suyu açtım su iltahaplı gibi bembeyaz ve içinde kir parçalarıyla akıyodu sonra kuzenime sordum su neden böyle akıyo diye oda birşey olmaz boş ver dedi ve geçiştirdi sonra su kaynarken içeriye birileri girdi ve kuzenim rüyasını anlatmaya başladı cuma gecesi sabaha kadar kuanı kerim okumuş ve sabah eznını duyunca namaz kılıp yatmış rüyasında bi adam görmüş adam osmanlı zamanından gibiymiş kapıyı açmış gündüzmüş adam bilmem kimlerden geliyormuş ve kara dutla ilgili birşey söylemiş kara dut yalandır gerçek değildir felan demiş sonra ben uyandım bunların hepsi rüyamda oldu rüyamda rüya anlattı falan lütfen geri dönün cevap bekliyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,