RuyaTabirleri.com

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Rüyada düdüklü tencere görmek, aile içinde yaşanan sıkıntıları işaret eden bir rüyadır. Özellikle aile mensuplarının sıkıntıya düşecekleri bir takım dedikoduların veya sözlerin huzuru bozacağı bir döneme delalet eden rüya, aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde çok sayıda düşmanı olduğunu da gösterir. Farklı yorumlara göre de kişinin pek çok sıkıntı nedeni ile sürekli sabır gösterdiği bir durumda olduğuna ve yakın zamanda çok büyük bir patlama yaşayarak, çevresindeki herkesi kırıp geçirecek konuşmalar yapıp, sonradan çok ciddi pişmanlıklar duyacağını belirtir.

Rüyada Ocakta Kaynayan Bir Düdüklü Tencere Görmek

Ocakta kaynayan bir düdüklü tencere yaşanacak büyük tehlikelerin yaklaştığını işaret eden önemli bir rüyadır ve kişiyi içinde bulunduğu duruma dair uyanık olması ve dikkatli hareket etmesi konusunda uyarıda bulunur. Kişinin ruhsal olarak bunalımda olduğunu ve içten içe öfkelendiğini, bu durumun kendisi de dahil olmak üzere yakın çevresine ve ailesine de zarar verecek neticeler doğuracağını da işaret eden rüya, iş yerinde yaşanan huzursuzlukların, çekişmelerin ve tatsızlıkların da alametidir.

Rüyada Patlamış Düdüklü Tencere Görmek

Büyük kazaların ve tehlikeli durumların işaretçisi olan rüya, hastalıkların ve istenmeyen kavgaların da habercisidir. Rüya sahibinin ailesinde ayrılıkların olacağını, işten ayrılma ya da atılma gibi durumların yaşanacağını, evli kimseler için de boşanmaların gündeme geleceğini tabir eder. İslami açıdan da kişinin ahlak dışı davranışlarla dolu olan hayatının her şeyi mahvettiğini, bu nedenle de kişinin yeniden Allaha sığınıp, tövbe ederek yaşaması gerektiğini işaret eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek Psikolojik Yorumu

Daha önce düdüklü tencere ile ilgili bir kaza yaşayan ve bu nedenle korku yaşayan kimselerin bu şekilde rüya görmeleri olağan olduğu gibi, psikolojik açıdan kişinin her şeyi içine attığını ve bu durumun ruhsal açıdan uyarı verecek kadar tehlikeli boyutlara ulaştığını da göstermesi bakımından önemlidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mert (16 Nisan 2016 saat: 08:38)

  Rüyamda yağmur yağıyordu. Ocağın üstünde de düdüklü tencere vardı . yemek pişiyordu. Birden düdüklü tencere tuhaf bir ses çıkarmaya başladı. Korktum. Endişelendim çünkü nasıl olur da o yağmurda hala pişiyordu .Birde ekmek gördüm sıcak ekmekti.

 2. ruken (13 Şubat 2015 saat: 11:26)

  rüyamda işyerimi görüyorum evımle aynı yermiş.Annem filan var
  restoran işletiyorum fakat öğle yemeği yetişmemiş ve teleşlanıyorum orası bir taraftanda evmiş ve her yer çok karışık toplamaya çalışıyoru ama maalesf saat tam 12.30 da müşteriler geliyor ve her yer karışık ve yemekler yetişmediği için geri dönüyorlar pcakta düdüklü tencerede taze fasülye pişiriyoruz.Ne demek?

 3. Zeynep (01 Ocak 2015 saat: 13:49)

  Ruyamda dedemin ve abimin vefat ettigini ogrebiyorum. Abim ve dedemin odasindayim annem dedemin yataginin orda sanirim patlican dilimliyor koltuk var koltugunda kenarinda duduklu tencere duruyor bn saniyorum ki dedem onun icinde. Ablamda diger abimin yataginda yatiyor bende yere yatak serilmis yatiyorum sonra dogrulup ablama; nasil ikisi birden olur aklim almiyor diyorum. Sonra ablam da bana abimin olmedigini soyluyor ben biraz olsun rahatliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,