RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğüm Görmek

Rüyada düğüm görmek, zahmete düşmeye, parasız ve işsiz kalmaya, üzülmeye, ağlamaya, içinden çıkılmaz hallere düşmeye, çaresiz kalmaya, kurtuluşu bulamamaya, hastalanmaya, rızkın ve nasiplerin azalmasına işaret eder. Kazancın düşmesi ve işlerin azalması nedeniyle borçların artacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Düğüm Çözmek

Kurtuluşun başlangıcı olarak kabul edilir. Kolaylığa ve imkânlara kavuşmaya, güzel fırsatlar yakalamaya, büyük kısmetler almaya, sorunları, zorlukları ve sıkıntıları aşmak için güç elde etmeye, dertlerin dermanını bulmaya ve çarelere kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Düğüm Atmak

Kararlı olmaya, istikrarlı şekilde ilerlemeye, mücadele etmeye, inancını ve umudunu yitirmemeye, kazanmayı hedeflemeye ve bu uğurda çok çalışarak, deyim yerindeyse zorluklara göğüs germeye delalet eder.

Rüyada Düğümlenmiş Yılan Görmek

Uğursuzluk demektir. Faydasız, hileli, dolandırıcı, yalancı, kötü niyetli kimselere, onlardan gelecek zararlara ve tehlikelere delalet eder. Ne yapacakları belli olmayacak ve güvenilmemesi gereken bazı insanların varlığı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Düğümlenmiş İp Görmek

Huzursuzluğa, endişeye ve kuruntuya neden olacak bazı olaylarla karşılaşmaya, bu nedenle tüm umutlarını yitirmeye rivayet edilir. Musibetli gelişmelerin meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Düğümlenmiş Saç Görmek

Aksiliklerle ve bazı engellerle karşılaşmaya, soru işaretlerine neden olacak gelişmelere, kafa karışıklığına, karamsarlığa ve belirsizliklere yorulur. Planların istenildiği gibi gitmemesi nedeniyle tüm işlerin tabiri caizse sarpa saracağı anlamına gelir.

Rüyada Düğümlenmiş Çarşaf Görmek

Menfaat, kazanç ve kar getirecek girişimlerde bulunmaya, gelecekle ilgili hayır ve menfaat getirecek adımlar atmaya, berekete ve kazanca götürecek hayırlı yollara ve kapılara ulaşmaya, yeni işlere atılmaya, başarılı olmaya, üstünlük elde etmeye, mertebe atlamaya, yükselmeye, ilerlemeye ve gelişmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!