RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir kalabalık içine gireceğine tabir edilir. İnsanlarla ortak hareket etmeye, bir konu için bir araya gelmeye, fikir ve gönül birliği içinde olmaya rivayet edilir. Rüyada düğün davetiyesi görmek aynı zamanda da başarısızlık ve hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Düğün Davetiyesi Almak

Bir kişi eğer rüyasında düğün davetiyesi alırsa bir iş için ortaklık yapmaya çağrılacak demektir. Rüyayı gören kişinin kendisi gibi düşünen ve aynı yolda emek veren kişilerle bir araya geleceğine ve onlarla aynı konuda başarı elde etmek için mücadele edeceğine alamet eder.

Rüyada Düğün Davetiyesi Vermek

Rüyayı gören kişinin tek başına altından kalkamayacağına inandığı ve bunu tecrübe ettiği bir konu hakkında çevresindekilerden yardım isteyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin zorlanacağı bir meselenin baş göstereceğine ve yardım almadan bu durumun üstesinden gelemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Düğün Davetiyesi Seçmek

Rüya sahibinin bazı konularda kesin karar vermesi gerekeceğine ve bu konuda mutlaka bir yol ayırımına geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ne yapacağına kesin olarak karar veremediği sürece ne başarılı ne de mutlu olamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğün Davetiyesi Hazırlamak

Rüya sahibinin işiyle ilgili yenilikler yapacağı anlamına gelir. Kişi, bunun telaşı ve sevinci içinde demektir. Rüyayı gören kimsenin bu girişimi sadece iş değil aynı zamanda genel hayatını da olumlu yönde etkileyecektir diye kabul edilir.

Rüyada Düğün Davetiyesi Dağıtmak

İyi şekilde tabir edilmez ve rüya sahibinin zayıflığa düşerek, işlerini boşlayacağına ve bu nedenle de başarısız olup, gerileyeceğine tabir edilir. Kişi, kendisine kar getirmeyecek işlere girerek maddi konuda güç kaybedecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yurdanur (12 Ekim 2014 saat: 23:12)

    Rüyamda katlardan oluşan büyük bir toplantı gibi düğün salonundayım. davetçilerdenim. Ancak üç düğün hazırlığı var. Ben bir arkadaşımın yakınlarının düğünü için gitmişim. Bu arada düğünlerden birininde o an farkettim çok eski öğrencilik yılarında oda arkadaşımın yakınınınmış arkadaşımı koştururken farkettim. Ben de bizim düğünün yapıldığı salonu sormak için elimdeki davetiye ye dikkatle bakıp gelin ve damadın adını öğrenmeye çelışıyorum s ile başlayan bir isim diyorum,selma mı ?emin değilim. Davetiye birkaç sayfa bizim katıldığım kongre el kitapçığına benziyor gibi…Birkaç arkadaşa ara katların birinde otururken görüyorum onlarda davetli..yemek tercihi yapmak için ellerinde menu ye bakıp konuşuyorlar. Ben de dinliyor ve ne yiyeceğimize karar vermeye çalışıyorum. Bundan önce de ilk olarak henüz düğün salonunu araştırırken ki ben erken gelmişim sanırım, salon görevlilerinden birini merdiven başında görüyorumm..Birşey sordum… Bir ara Mescidden namazımı kılmış dışarıdaki arkadaşıma gel işareti yapıyorum beni görmüyor. Sonra tekrar davet edilmiş olduğum düğünün yapılacağı bölüme doğru gidiyorum.Yol üzerinde boy aynasından da kendime bakıyorum. Dikkat ediyorum etraftaki insanlara nazar etmemmeye çalışıyorum.Sonra orta okul ve lise arkadaşlarımın oturduğu sınıfta kendime onların yanında boş bir sandalyeye onların isteği üzerine oturuyorum. Onları sıkıştırır rahatsız ederim korkusuyla isterseler kalkabileceğimi söyleyince hayır deyip mutlu güzel bir şekilde ısrarla oturmamı istediler…beni seviyorlardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,