RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğün Hazırlıkları Görmek

Rüyada düğün hazırlıkları görmek, genel anlamda güzel ve hayırlı haberler alarak sevinmek demektir. Hem kişisel, hem de yakın çevreyi ilgilendiren güzel gelişmeleri işaret ederken aynı zamanda bekar kişiler için yakın zamanda yapılacak bir evliliğin müjdesini de verir. Mutlulukla dolu bir beraberliğin evlilikle taçlanması, evli kişiler için evlatlarının hayırlı haberlerini almak veya evladının evliliğine şahit olarak büyük mutluluklar yaşamak demektir. Rüya sahibinin her yönden yüzünün güleceğine ve yaşamına dertlerden uzak, neşeli şekilde devam edeceğine, geçmişte yaşanmış kötü günlerin acısını çıkarıp, her gününü mutluluk içinde geçireceğine yorumlanır. Düğün hazırlıkları görmek aynı zamanda vesayetten kurtulmak, kendi kararlarını alarak yaşayacak güce sahip olmak demektir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Herkesin imreneceği bir hayat yaşamak ve istenilen her şeyi elde etmek demektir. Ailevi problemler veya engeller nedeni ile sevdiği kişiyle hayatını birleştiremeyen ya da evliliği ile alakalı yasal engeller yaşayan kimselerin bu sorunlardan kurtularak sevdiği insanla hayatını birleştireceğine, her türlü problemin üstesinden gelerek rahat bir nefes alacağına alamettir. Her türlü kısmetin açılması ve artması demektir. Sünnet düğünü veya aile içinden birinin düğününe iştirak etmek anlamına da gelir. Yakın akrabalardan birinin düğününe maddi ya da manevi yardımlarda bulunmak, kutlamalarla geçen günler yaşamak anlamındadır.

Rüyada Düğüne Gitmek

Bir başkasının düğününe gitmek davet almak, güzel bir haber üstüne yaşanacak kutlamaların içinde bulunmak, moral depolamak demektir. Hayatın güzel yanlarının daha fazla fark edileceği, önemli gelişmelerin yaşanacağı, hastalıklarda iyileşme sürecine girildiği bir döneme işarettir. Kendi düğününe gitmek ise başarılı bir geleceğin, refah ve uyum içinde sürdürülecek bir evliliğin habercisidir.

Rüyada Düğün Hazırlıkları Görmenin Psikolojik Yorumu

Evliliği ile ilgili sorun yaşayan, boşanan veya boşanma aşamasında olan kişiler kadar evlenme isteğinin aileler tarafından engellendiği durumlar içinde olan kişilerin gün içinde bu konu hakkında yaşadıkları stres nedeniyle gördükleri rüyalar arasındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!