RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibine sevinç gözyaşları döktürecek, onu yerinde duramaz hale getirecek, içini kıpı kıpır edecek ve kalbini adeta bir kuş gibi çarptıracak haberler alacağına ya da böylesine güzel olaylar yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse mutluluktan ağzının kulaklarına varacağına ve mutluluk sarhoşu olacağına delalet eder. Fakat belirtmek de fayda görüyoruz ki bazı rüya tabirleri düğünde oyun oynamak rüyasını tam tersi şekilde yorumlamakta ve şer olarak kabul etmektedir.

Rüyada Düğünde Oynadığını Görmek

Rüya sahibinin sürpriz ve güzel gelişmelerle karşılaşacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına işaret eder ve eğlence içinde yaşanacak iyi günlere yorulur.

Rüyada Kendi Düğününde Oynamak

Bu rüya iyi değildir ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı musibetlere tabir edilir. Rüya sahibinin üzülmesine, yıkılmasına ve gözyaşı dökmesine neden olacak kadar uğursuz bir olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğünde Oyun Oynamak

Rüyasında düğünde oyun oynadığını gören kişinin deyim uygun olursa hayatına güneş doğacaktır diye kabul edilir. Rüya sahibinin içini ısıtacak, ruhunu aydınlatacak, yüreğini ferahlatacak ve hafifletecek nitelikte gelişmelerin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Tek Başına Oynamak

Başarı ve zafer elde etmeye, herkesi kendine hayran bırakmaya ve tüm gözleri üzerine çekmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kimsenin desteği olmadan kendi başına önemli ve büyük bir iş başaracağına sonradan da yine kendi kendine bunun keyfini sürerek, tadını çıkaracağına yorulur.

Rüyada Düğünde Halay Çekmek

Çok hayırlıdır ve rüya sahibinin önce yakınlarının sonra akrabalarının sonra da tüm çevresinin kendinden razı olacağı işler yapacağına delalet eder. Kişi, öylesine makbul işler yapacak ki sayesinde çok kişi mutluluktan, ekmekten, işten ve kazançtan yana nasibini alacaktır diye açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düğünde Oynamak İle İlgili Rüyalar;

  1. ahmet (08 Aralık 2014 saat: 07:25)

    Mrb ben ahmet rüyamda komşumuzun oğlunun düğünü vardı. Biz de oradaydık. Bizim akrabalar falanda oradaydı. Hemde benim hoşlandıgım kız da düğünde idi. Ben devamli onu takip ediyordum. Bu da hep ailesinin yanında takılıyordu. Sonra bi odada damadın kısır gecesi gibi bir şey vardi. Bende oraya gittim.halay vardı. Halaya katıldım ama bir türlü ayak uyduramadim. O şekil de uyandım.

  2. Nadire (21 Mayıs 2014 saat: 22:23)

    Selam ben 19 yaşındayım.. Rüyamda kendi düğünümü gördüm .. Bembeyaz parlak çok güzel bir gelinliğim vardı. Ama düğünüm olduğunu babama o gün açıklıyordum. Daha sonra yakınlarım gelmediği için hıçkırarak ağlıyordum. Sonra damatla birlikte oyun oynuyorduk o sırada babamı gördüm ve ufak bir konuşma yaşandı.. Bana biraz saçma geldi ama merak ettim doğrusu .. Bunun anlamı nedir ? Yorumlarsanız çok sevinirim..

  3. yasemin (13 Ocak 2014 saat: 10:21)

    selam ben 19 yaşında bekarım rüyamda bir düğündeydim ama düğünde çok kalabalıktı ve sonra herkez halay çektiğini gödüm bende onlara özenerek ellerine girdim ama bir tuhaf ki çok değişik oynuyorlardı ben doğru oynuyorum onlar yanlış oynuyor bende onların oynadığı gibi oynamaya çalışıyorum bunun alamı nedir yorumlarsanız çok sevinirim,teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,