RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada düğüne gitmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve kişinin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak, rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği bir hayalini ya da plan ve projesini hayata geçirmek için büyük bir fırsat elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişi, çok istediği bir iş için kendisini umutlandıracak ve cesaretlendirecek bir haber alacak demektir.

Rüyada Sünnet Düğününe Gitmek

Rüyada sünnet düğününe gitmek de düğüne gitmek gibi tabir edilir ve hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin gözyaşının kuruyacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına ve isteklerinin hepsinin zamanı geldikçe gerçek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek, dileklerin kabul olacağı anlamına gelir. Kişinin hayatını bayrama çevirecek olayların ve gelişmelerin yaşanacağına bu durumun geçici değil ömürlük olacağına ve kişinin şansının da hayatı boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, kısmen de olsa rüyadaki anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir mutluluk nedeni ile sevinçten ve heyecandan zil takıp oynayacağı duruma geleceğine yorulur.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek rüya sahibinin şansı olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin şansının açık olacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine tabir edilir. Hayatın her geçen gün iyiye gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düğüne Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bu (17 Nisan 2014 saat: 02:02)

    Rüyamda ben annem ve küçük erkek kardesım vardı, arabamız yolun ortasında bozulmuştu ve büyük bır yoldaydık, sonra bıze yaklaşık 5-8 adam yardım ettı bızı arabalarına almışlardı, annem de bır kel olan adam “bızı gecen sefer evımıze goturmusdun arabamız yokken yenge” dedı ve arabaları çok büyüktü, sonra da araba durdu ve ben arabanın on koltuğunda oturan kısıyın benım sevdıgım kışı olduğunu fark eddım ve bende onun tam arkasında oturuyordum, arabanın da ıcı krem rengıydı ve dışı şa sıyah……..Insallah en kısa zamanda yorumlarsınız benım gördüğüm rüyayı

  2. özlem (20 Şubat 2014 saat: 20:33)

    rüyamda geçen yıl evlenmiş olan amcakızımı bembeyaz bi gelinlikle gördüm evleniyormuş kendisi sonrasında ekmek almaya gidiyorum kuzenlerimle kendimi bi yerin yansıması ile görüyorum üzerimde kırmızı bir abiye ve ten rengi parlak çoraplarla saçlarım yapılmış ve makyajımda çok güzeldi kendime benzemiyordum yani başka bir kızdı sanki .. derken sağ elimde iki tane ekmek gördüm ve uyandım .. yorumlarsanız sevinirim . teşekkür ederim

  3. Derya (23 Aralık 2013 saat: 20:45)

    Merhaba 2 gün önce kendimi hamile olduğumu öğreniyorum karnım büyümüş ve erkek çocuğumun olucanı öğreniyorum ertesi günde bembeyaz ışık saçan bir elbiseyle mutlulukla dönüyorum bugünde İzmir’deki sevgi teyzem aradı seni 2 gündür rüyamda görüyorum bembeyaz ve duağı çok güzel bir gelinlik giymiştin diye ama düğünde annemler ağlıyormuş teyzemde onlara kızıyormuş niye ağlıyorsunuz diye çok merak ettim tuhaf geldi bu rüyalar yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,