RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğüne Hazırlanmak

Rüyada düğüne hazırlanmak, hayırlara vesile pek çok iş yapılacağına, kişinin yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyecek gelişmelere ve mutlu beraberliklere işarettir. Bekar kimseler için büyük bir düğünle dünya evine girmeye, evlilikte uzun yıllar huzur dolu bir yuvaya sahip olmaya ve evlatlarından şefkat sevgi, saygı görmeye işaret eder. Kişinin sorumluluklarının farkına erken yaşlarda varmasının ve iş hayatına atıldığından itibaren başarılı işler yapmasının sonucunda erken gelen zengin hayata, isteklerin yerine gelmesine ve her türlü nimetten faydalanılacak bir hayata alamettir. Düğüne hazırlandığını gören kimseler genç ve bekarsa, talipleri çok olur. Evli kimseler için aile içinden birinin evliliğinin yaratacağı mutluluğa, yaşlılar için de torun sevmeye alamet eder.

Rüyada Kendi Düğününe Hazırlanmak

Muradına ermek ve mutluluktan ayakları yerden kesilmek manasına gelir. Kişinin tüm isteklerinin, içinde kalan ukdelerinin gerçek olacağına, geleceğin parlak ve başarılarla dolu olacağına alamettir. Sevilen kimselerden gelecek nişan ya da söz haberlerine sevinileceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına da alamet olan rüya, her türlü ağız tadının yerinde olacağı, rızkı bol bir dönemi işaret eder.

Rüyada Başkasının Düğününe Hazırlanmak

Bazı konularda çok acele etmenin kişiye beklediği başarıyı ya da isteklerini gerçekleştirmek için uygun zemini sağlayamamasına neden olacağını işaret eder. Zamanından önce harekete geçmenin sonucunda özellikle maddi yatırımlarda kar yerine zarar edilecek olmanın kişi üzerinde olumsuz bir psikolojiye neden olacağını da bildirir. Kişinin arzularına ve hedeflerine ancak sabırla beklemesi ve doğru zamanı kollaması sonucu hareket etmesinden sonra ulaşacağına da dikkat çeker.

Rüyada Düğüne Hazırlanmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek yaşamında düğün hazırlığı yapan, evlilik telaşı içinde olan ve gününü genellikle düğününe yönelik detayları planlamakla ve bu mutlu günü düşünmekle geçiren kimselerin gördükleri rüyalardandır. Gün içindeki düşüncelerin, düğün telaşı ve hazırlık planlarının rüyada ortaya çıkan yansıması olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düğüne Hazırlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Aytac (06 Kasım 2016 saat: 10:10)

    Rüyada gördümki sanki evde her kes düğünü gitmeye hazırlanıyor.Bu gece de teyzemler gerçekden düğündeydi hatta videolar atmışdı bana.Orda kuzenler ne giymişlerse rüyada da aynı elbiseler içinde gördüm) Hatta içden içe diyodumki her kes hazır herkesin elbisesi farklı,makyajları var ben ne giycem bu zaman kuzenim diyoki Aytacın elbisesi geldi ve o an elbiseni daha görmeden aklıma geldiki het halde arkadaşım Aysel gönderdi ve hatta diyorumki hangi elbisesiki bana olucak) O an bakıyorum ki siyah bi elbise balık modelli teyzem diyoki Banu sana verdi bende tabi beklemiodum) tam elbiseye dokuncakdım bi bakdım balık modelli bembeyaz oldu hatta dedimki aa beyaz bu gece gelin ben olucam galiba ???

  2. mediha (01 Kasım 2016 saat: 05:27)

    Kızımin dügunu olacakmis ve çok zengin birisiymis.búyúk saray gibi evin terasinda olucakmıso ve ben hazrlanmaya calisiyorum iki elbise vae siyah ve krem rengi odalarda dolasrken aksam oluyor ve nikah muzigi caliyor ben olmadan kizimın nikahi yapilyor ve nen uzuluyorum dugun saati yaklasyor ve ben elbiswmi bulamiyorum makyaj yapmak icin birini aryorum.gúrultu oluyo kaza olmus annem bakiyo ve agliyo anlatyo araba nasil ters dondu dye sonra babamla annem var babam oldu normalde ve annemin ıspanak ben verim n d ve aldim elinden babamin ıspanaklari ve annem kazaya aci aci aglarken uyandm ama korku ve acyla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,