RuyaTabirleri.com

Rüyada Düğününü Görmek

Rüyada düğününü görmek, rüyayı gören kişinin, çok uzakta yaşayan, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok acı verici ve herkesi çok üzecek bir ölüm haberi ya da uzun bir süre önce yakalanmış olunan bir hastalık haberi alacağına, bu haber yüzünden iş hayatından ve sosyal hayatından elini eteğini çekeceğine ve uzunca bir süre kendisine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Düğününü Kaçırmak

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu kötü durumdan ötürü kendisini suçlu hissettiğine, çok büyük bir üzüntü duyduğuna, yaşadığı stres ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olacağına ve bu durumdan kurtulmak için dinlenip kendisini toparlaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Düğününü Tekrar Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayan rüya sahibinin, bu mutluluklar vesilesi ile yeni ve daha büyük mutluluklar yaşayacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına ve her zaman işi ile ve ailesi ile ilgili olacağına alamet eder.

Rüyada Yakınının Düğününü Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok güzel şeyler yaşayacağına,  büyük mutluluklar göreceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, bu haberlerden alınan destek ile girilen işten çok büyük başarılar kazanacağına ve mal ve mülk sahibi oluacağına rivayet eder.

Rüyada Sevdiğinin Düğününü Görmek

Çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük bir yıkım yaşayacağına, bu yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına ve neredeyse daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Düğününü Görmek

Çok uzun zamandan beri büyük üzüntüler yaşayan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirmesine rağmen kendisini toparlayacağına ve atacağı her adımda daha güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düğününü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Öz (13 Ağustos 2015 saat: 21:00)

  Rüyamda hiç bilmediğim birisi ile evlenmeyi bir anda kabuletmisim ve ertesi gün düğün onların evinde olacak ev ilçede ve ben akşam düğün başlamış üstümü giyinmeye o ilçedeki düğün evine geliyorum anneme bağırarak gelinlik almayi unuttuğumuz u söylüyorum akşam olduğu için bu saatten sonra bulunamayacagini bi çaresine bakmamiz gerektigini söylüyor Annem.üzerimde elbise var onu düzenliyor ayakkabim vardı topuklu evde diyorum annem babamı çağırıyor babamın arabasi ile almaya gidiyor ama elbisenin içinde ki iç camasirim siyah olduğu için çok belli beyaz camasirla degistirmek istiyorum ama anneme ulaşamıyorum o sırada tanımadığım karşı aileden 2 bayan 1 erkek geliyor. bana genç bir bayan nasıl gelinsin gelinligin yok diyor diğer kadında herkesin tercihi yeni moda bu istediği gibi giyiniyorlar diyor beni damat çağırıyor dans edeceğiz diye ama damadin kim olduğunu yüzünü falan hiç bilmiyorum.o sırada uyandım ancak baya etkilemiştim ben kolay kolay rüya görmem sanırım ondan dolayi etkilendim

 2. ismail (24 Haziran 2015 saat: 04:11)

  Arkadaşımın düğünü olmuş ama beni çağırmamıştı rüyamda ve bir tane kız çocuğu gördüm ve çocuk arkadaşımın mış ve ben çok ağlıyordum rüyamda beni düğüne neden çağırmadı diye
  Ve bana hiç pas vermiyordu arkadaşım
  çok ağlıyordum . . .

 3. didem (22 Mayıs 2015 saat: 10:29)

  Ruyamda tum sulalemi dugun hazirligi icinde gordum. Evleniyormusum fakat benim haberim yok. Yemekler pisirilmis sulale toplanmis aksama dugunum var ama bana sabah soluyorlar.aksam uzeri oluyor diyorum kiminle evlenicem diyorum kimse bilmiyor.kim olduklarini soyleyemiyorlar.sadece dis gorunusunu biliyorlar . bunlar beni 3 kere istemisler ama kimse bana solememis en sonunda vermisler .diyorumki madem evlenicem nerde damat nerde gelinlik. Bi anda kendimi dugun salonunda buluyorum . damat kuaformus. Zenginlermis falan. Gelinligimi giymisim havuzlu bir dugun salonuna giriyorum .havuzun kenarinda tum sulaleme dondurma ismarliyorum .damat kim nerede hala bilmiyorum . herkes orada ama ben yalniz giriyorum iceri .bn iceri girince tum isiklar uzerime ceviriliyor.sasiriyorum .herkes sessiz bana bakiyorlar hayranlikla. Sahneye dogru gidiyorum damati ilk kez orada goruyorum masada oturuyor . otururken bana yardim ediyor.kibar bir bey. Yakisiklida .diyorum ilk defa bole birseyle karsilasiyorum senin icinde tuhaf degil mi diyorum bu durum .geldigin icin tesekkur ederim diyor orada uyaniyorum .

 4. merve görünmez (26 Nisan 2015 saat: 09:41)

  Rüyamda tanımadığım birisi ile evleniyordum. Gelinlik prenses model neden değil diyordum sonra beyaz altın aradılar elimin içine koymam için kalabalık bi solanda tüm akrabalar vardı gelinliğin ucunda yeşil simlerle desen vardı parlıyordu heyecanlıydım nasıl olur evlenirim daha finaller var kpss ye gireceğim yakın da diyordum çocuk yakışıklıydı ve elimden portakal yedi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,