RuyaTabirleri.com

Rüyada Dünür Görmek

Rüyada dünür görmek, rüyayı gören kişinin sevdikleri ile bol muhabbette ve dayanışma içinde olduğuna rivayet edilir ve rüya sahibinin insanlarla olan iletişiminin çok iyi olduğu anlamına gelir. İnsanlarla iyi geçinmeye, anlayışlı, yüce gönüllü ve cömert olmaya bu sayede de insanlar tarafından sevilmeye, sayılmaya ve itibar görmeye işaret eder. Sevgi ve barış içinde olmaya yorulur.

Rüyada Dünür Geldiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin küs olduğu ve uzun zamandır ayrı kaldığı yakınlarıyla ama özellikle de kan bağı olan kimselerle bir araya geleceğine, aradaki buzları eriteceğine, onlarla eski günleri yâd ederek, ayrı geçirdikleri günlerin acısını çıkaracaklarına tabir edilir.

Rüyada Dünür Gitmek

Rüyayı gören kişinin dargın olduğu ve hatta düşmanlık güttüğü kimselere karşı adım atacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyüklük yapacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına ve bu sayede çok da hayırlı bir iş yapmış olacağına tabir edilir.

Rüyada Dünür Olmak

Rüyayı gören kişinin birbirinden ayrı kalmış insanları kavuşturacağına ya da bir nedenden ötürü birbirlerine sırt dönmüş kişiler arasında tabiri caizse iyi niyet elçisi olacağına ve onları bir araya getirerek, iyi niyetini ortaya koymuş olacağına ve böylece çevresindekilerin de takdirini toplamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Dünürünü Görmek

Rüya sahibinin gerçekten bir dünürü varsa onunla yakın zamanda bir araya gelip, zaman geçireceğine işaret eder. Eğer dünürü yoksa da sevdikleri ile buluşup eğlenceli ve keyifli saatler yaşayarak stres atacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Dünürlerin Kavga Etmesi

Rüyanın tam aksi şekilde açıklanır ve dünürlerin iyi geçineceğine, sık sık bir araya geleceklerine, ağız tadı içinde olacaklarına ve karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesinde yaşayacaklarına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dünür Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fazilet (17 Nisan 2014 saat: 23:05)

  Rūyamda kūs oldumuz dūnūrūmū gõrdūm benim oturdugum apartmana taşınmıs alt kata bende hortumla merdiveni yıkıcam sular akıyo sonra yıkamayı bırakıyom ūstūmde desenli cicekli bi elbise var elimde tabakta yicek var merdivenden assaya..iniyom dūnūrūmūn ev kapısı açık antrede duruyo ama birbirimize kacamak bakıyoz onon da ūstūnde cicekli bi albise var başındada beyaz tūlbent ama kapının õnūnde pūssūrū ayakkabı var. Ayakkabıların rengi beyaz ve pembe ve osırada dūnūrūmūn evinden cıplak sadece altı bez baglı bir erkek bebek emekliyerek evden merdivene cıkıyor bende merdivende elimde tabak bebege ve ayakkabılara bakıyom ve kendi kendime diyorumki ay bunlar bizim apartmana ve alt katımıza taşınmışlar diyorum .bu rūyamın anlamı nedir acaba?.

 2. ELİF BAYAR (17 Şubat 2014 saat: 11:57)

  Merhaba,
  Rüyamda dünürümün kızı kızımla kavga ediyordu.
  Dünürümün kızına neden laf söylüyorsun dediğimde dünürlerim benimle kavga etmeye başladılar.
  Karşılıklı tartışma şeklinde sürdü. Tartışma düğün günü gelin arabasına kızımın kayınvalidesi ve kayınvalidesinin kızının da binmesine üzerine geldi. Kızım rüyamda ben sizden çıktım anne sen karışma diyerek beni susturdu.
  Şimdiden teşekkür ederim. İyi Günler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,