RuyaTabirleri.com

Rüyada Durak Görmek

Rüyada durak görmek, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatta ve iş hayatında gerçekleştirileceği değişikliklerle, olaylara ve çalışmalara karşı daha temkinli bir şekilde hareket edeceğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılacak işlerle ve ortaya konacak ürünlerle kazanılıp harcanmış para, mal ya da mülke yorumlanır.

Rüyada Durakta Beklediğini Görmek             

Rüyada durakta beklediğini görmek, yapılan işlerden ve satışa çıkartılan ürünlerden kazanılan parayla ve malla yapılacak savurganlıklara ve gereksiz harcamalara delalet eder.

Rüyada Durakta Beklerken Görmek

Rüyada durakta beklerken görmek, rüya sahibinin, çalışıp çabalayarak yeni bir iş kurmasına ve çok para kazanarak farklı işlere girmesine ve bu şekilde para, mal ve mülk biriktirmeye işaret eder.

Rüyada Soğukta Durakta Beklediğini Görmek

Rüyada soğukta durakta beklediğini görmek, rüyayı gören kişinin gerek yapacağı işlerden gerekse de ortaya koyacağı çalışmalardan ötürü maddi olarak kayba uğramasına tabir edilir.

Rüyada Sıcakta Durakta Beklediğini Görmek

Rüyada sıcakta durakta beklediğini görmek, iş için yapılacak, faaliyetlere destek sağlamak amacıyla çıkılan yolculukta harcanan paralara işaret eder.

Rüyada Durağın Çok Kalabalık Olduğunu Görmek

Rüyada durağın çok fazla kabalık olduğunu görmek, son zamanlarda yaşanan mali sıkıntının giderilmesi için sürpriz bir şekilde ortaya çıkan paralardan sonra tüm sorunların çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Durakta Fazla Kimsenin Olmadığını Görmek

Rüyada durakta fazla kimsenin olmadığını görmek, rüya sahibinin mali durumunda bir sorun olduğuna ve bu sorunun kolay kolay çözülemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Durakta Oturduğunuzu Görmek

Rüyada durakta oturduğunuzu görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak sorunlardan kolay bir şekilde ve hiç sıkıntıya girmeden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Durakta Saatlerce Beklediğinizi Görmek

Rüyada durakta saatlerce beklediğinizi görmek, mali sorunlardan kurtulmak için fazla çaba sarfetmemeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!