RuyaTabirleri.com

Rüyada Dürbün Görmek

Rüyada dürbün görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği ve çok uzaktaki birileri tarafından gönderilecek sevinçli ve güzel haberlere delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sosyal ortamda tanıştığı birileriyle sırf arkadaşlarının tanıdıkları diye arkadaşlık kurmasına ve bu kişilerle ortak bir çevrede olduğu için kendini onlarla vakit geçirmek zorunda hissetmesine işaret eder.

Rüyada Dürbün Görmek

Rüyada dürbün görmek, merak duyulan bir sanat alanında uzun bir zaman çalışarak ustalaşmaya ve bu alanda eser verebilecek duruma gelmeye yorumlanır.

Rüyada Dürbünle Bir Yerlere Bakmak

Rüyada dürbünle bir yerlere bakmak, iş hayatında insanlar için çok basit ya da çok saçma olarak görülen bir işe para yatırarak o işte büyük karlar elde etmeye delalet eder. Ayrıca, yurtdışından getirtilip bulunulan ülkede satılan ve rüya sahibinin büyük kazanç elde etmesini sağlayan ürünlere tabir olunur.

Rüyada Dürbünle Bakan Birilerini Görmek

Rüyada dürbünle bakan birilerini görmek, yapılan işin hakkından fazlasını isteyen esnafa ve çalışmalarına çok fazla fiyat biçen bir üreticiye işaret eder.

Rüyada Elinde Dürbün Olması

Rüyada elinde dürbün olması, birikimleri çok dikkat çekilen bir alanda yatırım yapmak için harcamaya yorulur.

Rüyada Boynunda Dürbün Olduğunu Görmek

Rüyada boynunda dürbün olduğunu görmek, hayat meşgalesini bir kenara koyup bir başka yola sapmaya ve bu yolda uzun bir zaman geçirmeye delalet eder.

Rüyada Dürbünle İzlendiğini Görmek

Rüyada dürbünle izlendiğini görmek, rüya sahibinin, sosyal hayatta karşılaşacağı, kendisine büyük katkıları ve yardımları olacak hayırlı bir kısmetle uzun bir birliktelik yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Dürbün Satın Almak

Rüyada dürbün satın almak, rüyayı gören kişinin etrafındaki insanların yalan ve dolanlarına uyup sevilen ve sayılan kişilerin kalbini kırmaya ve onları üzmeye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!