RuyaTabirleri.com

Rüyada Duru Su Görmek

Rüyada duru su görmek, genellikle hayra yorumlanır. Duru su mutluluk ve sevinçtir. Uzun süredir canınızı sıkan bir konunun aydınlığa kavuşmasına ve yakın zamanda beklediğiniz haberin en güzel ve hayırlı şekilde gelmesine yorumlanır. Rüyasında duru ve temiz bir suya giren kişi günahlarından ve yaptığı kötülüklerin etkilerinden arınır. Bu rüya sizin için parlak bir gelecek güzel bir hayat anlamına gelmektedir. Duru bir su içmek uzun ömre ve hayırlı bir şekilde hayatını devam etmeye delalettir. Duru su içen kişi eğer hasta ise en yakın zamanda hastalıklarından kurtulur. Bu rüya şifa ve afiyet bulma anlamına gelmektedir.

Rüyada Duru Su İle Abdest Almak

Rüyasında duru bir su ile abdest alan kimse dini anlamda geliştir ve güzel bir seviyeye ulaşır. Bu rüya maneviyatınızın yükseleceğine ve sizin için hayırlı bir dünya ve ahiret hayatına yorumlanmaktadır. Duru su ile abdest alıp namaz kılan kişi tüm istek ve arzularına kavuşur. Dünyadaki hayatınızın güzel geçeceğine parlak ve iyi bir geleceğe sahip olacağınıza işarettir. Duru bir su ile abdest alıp Kuran okumak ise sizden gelecek hayırlı bir nesle, o nesilden meydana gelecek yüksek makamlı kişilere işaret eder.

Rüyada Duru Su İle Yıkanmak

Rüyasında duru bir su ile yıkanan kişi içinde bulunduğu hayırsız ve şerli bir durumdan kurtulur. Bu rüya sükûnet ve ferahlık bulmaya, huzur içinde olmaya, mutluluk ve neşeye ve çoğu zaman da kişinin günahlarından vazgeçip doğru yolu bulmasına delalettir.

Rüyada Duru Su Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen duru su, ferahlamaya ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuzun bir göstergesidir. Genellikle iç sıkıntısı duyan veya içinde yaşadığı problemleri anlatacak bir arkadaş arayan kimselerin gördükleri bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!