RuyaTabirleri.com

Rüyada Dürüm Görmek

Rüyada dürüm görmek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse işinin gücünün hal yoluna gireceğine, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı günlere kavuşacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına rivayet edilir. Kişi, borçlarını kapatacak, birikim yapacak ve bereketli işler yapacak demektir.

Rüyada Dürüm Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin malına mal, parasına da para katacak ve kendisine zenginlik getirecek fırsatlar yakalayacağına, bu sayede lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, herkesi imrendirecek ve kıskandıracak şekilde yaşayacağına ve olanaklarının en üst düzeye çıkacağına delalet eder.

Rüyada Dürüm Ekmek Görmek

Rüyayı gören kişinin alın teri ve bilek gücü ile mubah şekilde, hak yolundan ayrılmadan rızık elde edeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan yaşadığı hergün için de Allah’a şükür ve secde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Dürüm Yapmak

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, yokluğunun sona ermesine, hayatının daha eğlenceli hale gelmesine, ekmeğinin artmasına ve kazancının da çoğalmasına vesile olacak yeni işlere gireceğine ve çok başarılı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin amacına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Dürüm Satmak

Rüyayı gören kişinin mali olarak rahat edeceğine, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin engel tanımadan zafere emin adımlarla ilerleyeceğine ve yolsuzluk, hile ve fesada başvurmadan yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Dürüm Et Yemek

Rüyayı gören kişinin sorunlarla, aksiliklerle ve kötülüklerle karşılaşacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına ve zor durumlara düşeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!