RuyaTabirleri.com

Rüyada Duş Görmek

Rüyada duş görmek, rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına alamet eder. Rüya sahibinin muradına ereceğine, canının ve malının garantide olacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Duş Almak

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, fakirlikten, sorunlardan, korkularından, kaygılarından ve kuruntularından uzaklaşmayı başaracağına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine alamet eder.

Rüyada Duş Yapmak

Rüyada duş yapmak da tıpkı duş almak gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kazandıklarını keyifle tüketme şansı elde edeceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına ve zenginliğinin, sağlığının, ağız tadının da kıymetini bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Evinde Duş Almak

Rüyayı gören kişinin o kimseden bir iyilik ve yardım göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine minnettar ve duacı olacak bir insanın varlığı üzerinden açıklanır ve bu kişinin rüya sahibine çare olacağına işaret eder.

Rüyada Camide Duş Almak

Rüyayı gören kişinin tövbekâr olacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Sokakta Duş Almak

Rüyayı gören kişinin ayıplanmasına, kınanmasına ve toplumdan uzaklaştırılmasına neden olacak şeyler yapacağına, itibarını zedeleyeceğine, adını kirleteceğine, Allah katındaki yerini kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibi doğru yoldan sapacak ve kötü yollara girecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: