RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşman Askeri Görmek

Rüyada düşman askeri görmek, bir malın haksız şekilde alınacağına, para kaybı yaşanacağına yorumlanırken, öte yandan kişinin etrafında dost bildiği kimselerin içinde haset, kıskanç, dedikodu yapan kişilerin olduğuna alamettir. Evliliklerde bir tarafın anlamsız şekilde inat ettiğini ve ayak dirediğini bildiren rüya, bu tutum nedeniyle yaşanacak tartışmaların bir türlü sonlanmadığını, küçücük meselelerin dahi inat yüzünden uzayıp sürdüğünü tabir eder. Düşman askeri ile savaştığını görmek miras meseleleri ile alakalı mahkemelik bir durumun oluşacağına yorumlanır.

Rüyada Düşman Askeri Öldürmek

Savaş esnasında düşman askeri öldürmek işinde çok yükselmek, zirveye yerleşmek ve düşmanlarına karşı her koşulda zafer elde etmek manasındadır. Aşkta hayal edildiği gibi bir ilişki yaşamak ve sevilen kimseyle her günü sevinç içinde geçirmek demektir. Arzu edilen her şeye kolay yoldan ulaşmanın müjdesini verir. Rüştünü ispat ederek iş konusunda daha iyi mevkilere gelebilmeyi, kariyer yapılacak bir işe girmeyi de ifade eden rüya kötülükten, fenalıktan uzak, iyi insanlarla çevrili bir çevrede yaşanılacağını delalet eder.

Rüyada Yaralı Düşman Askeri Görmek

Tereddüt yaşanacak bir iş ortaklığının bugünlerde kişiyi düşünce açısından rahatsız edeceğini ve bu ortaklığı kabul etmeden önce muhakkak aile üyeleri ile görüşmesi gerektiğini ifade eder. Yaralı düşman askerine yardım etmek sevap kazanacak olmanın ifadesidir. Zamanında rüya sahibinin günahını alan, arkasından konuşan, kötülük yapan birinin gelip af dileyeceğini, pişmanlığını dile getireceğini bildirir. İşlenmiş bir günahın af olacağına ve her zaman gururlu, alnı ak şekilde yaşanacağını delalet eder.

Rüyada Düşman Askeri Görmenin Psikolojik Yorumu

Kuruntulara, gereksiz vesvese yapmaya yorumlanır ve gündelik hayatında sürekli endişeli halde yaşayan kişinin kendisini yorgun, isteksiz ve karamsar hissettiğini gösterir. Güven duygusunun eksik olduğu durumlarda kişilerin çevrelerindeki insanlardan gereksiz yere şüphelendiklerini ve bu duygu yüzünden gerçeklikle hayal edileni birbirinden net şekilde ayırmakta güçlük çektiklerini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!