RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek dinde ve ahlakta güzel insan anlamına gelir. Rüya sahibinin her daim yolu açık ve aydınlık olacak, işleri de yolunda gidecektir. Bu kişi Allah’ın en sevgili kullarındandır, bu nedenle de hakkın iyi eli hep onun üzerindedir. Rüyasında düşman gören kişi aynı zamanda etrafında onu çekemeyen ve sevmeyen kişilere karşı da galibiyet elde edecek onları kendi alanından uzaklaştırıp, etkisiz hale getirecek demektir.

Bir kişi rüyasında birine büyük bir kin ve nefret duyduğunu görürse eğer, o kişi gerçek hayatta onun en sevdiği kişilerden olacak diye tabir edilir. Rüyada düşman ile dost olduğunu ve oturup keyifle sohbet ettiğini gören kişi, gerçek hayatta sevmediği bir kişiye kötülük düşünecektir.

Rüyada Düşman Dövmek

Rüyasında düşmanını dövdüğünü gören kişinin rüyası, ticaret hayatındaki rakiplere üstün gelmeye, art niyetli ve dedikoducu kimselerden de uzak olmaya ve korunmaya delalet eder.

Rüyada Düşman İşgali Görmek

Rüyada bir yere düşman bastığını ve orayı ablukaya aldığına aldığını görmek, sıkıntılı ve zor döneme işaret eder. Rüya sahibi bazı zorluklarla karşılaşacak ve zor günlerden geçecek diye ifade edilir.

Rüyada Düşman Askeri Görmek

Rüyada düşman askeri görmek âlim olan kişiye delalet eder. Rüya sahibi bu alim kişinin yanında kalarak ondan feyz alacak ve ilim öğrenecektir.

Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşmanını öldürdüğünü gören kişi işlerini ve hayatını düzene sokacak, uzun zamandan beri yaşadığı keşmekeş hayatını eskisi gibi güzel yaşayacak, eski kazancına ve rızkına da yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Düşmanla Barışmak

Tam aksi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin dostken birisiyle büyük bir anlaşmazlığa düşerek onunla tüm dostluğunu bitireceği anlamına gelir. Yani eski dost düşman olmaz deyimi bu rüyayla çürütülüp, rüya sahibinin eski dostuna düşman olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,