RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek dinde ve ahlakta güzel insan anlamına gelir. Rüya sahibinin her daim yolu açık ve aydınlık olacak, işleri de yolunda gidecektir. Bu kişi Allah’ın en sevgili kullarındandır, bu nedenle de hakkın iyi eli hep onun üzerindedir. Rüyasında düşman gören kişi aynı zamanda etrafında onu çekemeyen ve sevmeyen kişilere karşı da galibiyet elde edecek onları kendi alanından uzaklaştırıp, etkisiz hale getirecek demektir.

Bir kişi rüyasında birine büyük bir kin ve nefret duyduğunu görürse eğer, o kişi gerçek hayatta onun en sevdiği kişilerden olacak diye tabir edilir. Rüyada düşman ile dost olduğunu ve oturup keyifle sohbet ettiğini gören kişi, gerçek hayatta sevmediği bir kişiye kötülük düşünecektir.

Rüyada Düşman Dövmek

Rüyasında düşmanını dövdüğünü gören kişinin rüyası, ticaret hayatındaki rakiplere üstün gelmeye, art niyetli ve dedikoducu kimselerden de uzak olmaya ve korunmaya delalet eder.

Rüyada Düşman İşgali Görmek

Rüyada bir yere düşman bastığını ve orayı ablukaya aldığına aldığını görmek, sıkıntılı ve zor döneme işaret eder. Rüya sahibi bazı zorluklarla karşılaşacak ve zor günlerden geçecek diye ifade edilir.

Rüyada Düşman Askeri Görmek

Rüyada düşman askeri görmek âlim olan kişiye delalet eder. Rüya sahibi bu alim kişinin yanında kalarak ondan feyz alacak ve ilim öğrenecektir.

Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşmanını öldürdüğünü gören kişi işlerini ve hayatını düzene sokacak, uzun zamandan beri yaşadığı keşmekeş hayatını eskisi gibi güzel yaşayacak, eski kazancına ve rızkına da yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Düşmanla Barışmak

Tam aksi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin dostken birisiyle büyük bir anlaşmazlığa düşerek onunla tüm dostluğunu bitireceği anlamına gelir. Yani eski dost düşman olmaz deyimi bu rüyayla çürütülüp, rüya sahibinin eski dostuna düşman olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düşman Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. merve tukenmez (15 Mayıs 2014 saat: 11:53)

  Ruyamda eski sevgilimi gordum su anda onunla mahkemelk bir durumumuz var nisanlim kayip veya olmus ve bebde onun karsisinda aglayp onu sucluyorum onun umrunda bile olmuyor daha sonra annemler de hic bisey olmamis gibi bana bosver unut nisanlini dercesine bir tavir takiniyorlar ama ben surekli agliyorum hic susmuyorum eb sonunda gozlerimde yas bile kalmiyor uyandim ruyadan tekrar uyuduktan sonra bir grup erkek gordum yanlarindada yasli bi teyze var ama teyzeyi taniyorum telefon acmak istedi bende ona yardim ettim ama boyle dini bor yerdeyiz adiyaman menzildi sanirim basima beyaz dantelli guzel bi namaz ortusu orttu daha aonrada onu telefon acmasi ocin eski den kus ama simdi barisik oldugum bi arkadasin evine goturdum kapida esiyle karsilastik evde halamin eski eviydi onlar oturuyormus simdi iceri girdik mutfaktaydik o biseyler pisiriyodu bn sordum telefon acabilirmi diye izin vermedi sonrada uyandim

 2. Dilek sunar (05 Mart 2014 saat: 07:22)

  Kömürlükte çok sayıda fare haşere ilaçlayanlar tarafından ilaçla öldürülüyor cok acı bir şekilde can veriyorlar ben buna çok acıyorum.eski evimizin kapısında ölü fare derisi post halinden evimizin kapısına asılmış halde görğyorum. Birde hırsızlık yapan bir adam farelere atılan zehirden ölüyor kömürlükte.eşimin beni aldattığı kadının evinde onu annesi kız kardeşi ile hiçbir şey olmamış gibi muhabbet ediyoruz eski koltuklarına yeni yüz yaptırmışlar onun yenimi olduğunu soruyorum cok güzel olduğunu söylüyorum para konularından konuşuyoruz düşmanım olan kadın kısa bir zaman sonra maddi olarak cok rahatlayacağını söylüyor

 3. zeynep (05 Ocak 2014 saat: 00:45)

  bir diğer çok sık gördüğüm rüyam da hiç sevmediğim ve bana kötülükleri dokunan 2 arkadaşımı sıkça görmem ve bazen küs olduğumuzu unutarak normal şekilde davranmam buna rağmen onların bana tuzak kurmaya, zarar vermeye çalışması. sonra benim barış teklif etmem, kabul etmemeleri üstüne benim mutlu olmamın onların içini acıttığını söylemeleri.. genelde rüyamda düşmanlıkları hiç bitmiyor nefret ediyorlar benden hep.

 4. zeynep (05 Ocak 2014 saat: 00:39)

  Rüyamda ölmüş babamı gördüm. ben bir yaşımdayken öldüğü için çok bilmiyorum onu ama rüyamda mezarından çıkarmışlar,ben de başında izliyorum. üzerinde biraz toprak ve yüzünde beyaz bir örtü var. hiç çürümemiş öylece duruyor. Nasıl çürümez diye düşünüyorum. Örtüyü açıyorum bakıyorum. İlk kez gördüm onu rüyamda.+ Babaannem de yaklaşık 2 ay önce görmüş babamı.karşısında yine çürümeden duruyormuş. O da sormuş 25 senedir nasıl çürümedin diye. babam cevap vermiş ama babaannem hatırlamıyor:( çok merak ediyorum anlamını…Yoksa ben de babaannemin rüyasından mı etkilendim diye düşünüyorum.

 5. birgül (28 Aralık 2013 saat: 10:31)

  rüyanın içine daldığımda her tarafım bembeyaz çarşaflarla doluydu duvar yoktu yanımda ablam ve sevgili vardı sonra bir anda ablamın bir arkadaşı geldi elinde bir yazı vardı bunu ancak ablamın okuması gerektiğini söyledi sonra biz bir anda koşturmaya başladık merdivenlerden aşağı indik kocaman bir alana çıktık her taraf yine çarşaflarla doluydu ablam elindeki yazıyı okumaya başladı. ve bir anda o bembeyaz çarşaflarda cesetler bellirdi baş aşağı sarılmıştı cesetler üzerime bir akan çok ince bir yağmur bir anda kana dönüştü ayağımı bastığım yerlerde bir anda arapça kelimeler çıktı .. bunu nasıl yorumlarsınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,