RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşman Öldürmek

Rüyada düşman öldürmek, sıkıntıları üstünden atmak, kişiye kem gözle bakan kimseleri mahcup etmek, başarı elde etmek ve yerini sağlamlaştırmak anlamlarını taşır. Gerçek hayatta da düşmanlara galip gelecek olan kişinin, tüm korkularından sıyrılacağını ve kendisine olan güvenini kazanarak, karşısına çıkacak her fırsatı değerlendireceğini, üstündeki ölü toprağını atarak, yepyeni bir hayata başlangıç yapacağını alamet eder. Düşman öldürdüğünü görmek, feraha kavuşmaya neden olacak güzel bir haber almak şeklinde de tabir edilir ve hayra yorulur. Erkek evlatlara sahip olmak, ailesinin desteğini almak, her zaman güvenilen biri olmak demektir. Çalışma hayatında kendisinden korkulan, aynı zamanda saygı duyulan bir yönetici konumunda olunacağını, kişinin yaptığı işte en iyiler arasına girerek, ismini zirveye taşıyacağını da alamet eder.

Rüyada Çok Sayıda Düşman Öldürmek

Rüya sahibine zorluk çıkaran bazı insanları saf dışı bırakmak, bu kimselerle olan tüm bağları koparmak ve yeni ilişkiler kurmak anlamına gelir. Kişinin arkasından konuşan ve sürekli kuyusunu kazan kimselerin varlığından haberdar olmak ve hemen önlem alarak bu kimselerden uzaklaşmak demektir. Gözünü açmak, olayların iç yüzünü öğrenmek ve aydınlanmak manasına da gelen rüya, hayırlı bir işe girmeye de yorumlanır.

Rüyada Düşman Öldürüp Ağlamak

Aşırı duygusal davranan rüya sahibinin, bu huyu nedeni ile çok zarar göreceğini bildirir. Kendisine kötülük yapanları dahi affedecek olan kişinin, yaşamda bir adım dahi ilerleyememesinin tek nedeninin kendi davranışları olduğunu fark etmesi zaman alır ve sonrasında büyük kayıplar yaşanır. Tembellik, atıl kalmak ve doğru zamanda müdahalelerde bulunmaktan kaçınmak, korkuyla hareket etmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Düşman Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek yaşamında nefret ettiği ve yoğun bir kin duygusu beslediği birini temsil eder. Genellikle kişi için hayati tehlike ifadesi olan bu kimseyi sürekli takip etmek ve bu durumu giderek bir takıntı haline getirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: