RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşmandan Kaçmak

Rüyada düşmandan kaçmak, rüya sahibinin iyi meziyetlerini kaybedeceği, güzel huylarından vazgeçeceği, hileyi, fesadı ve haram olanı seçeceği anlamına gelir. Kişi, namuslu duruşundan ve temiz yaşantısından uzaklaşacak, daha önce hiç yapmadığı hatta aklından bile geçirmediği kadar kötü işlere girecek ve inancı zayıf olan kişilere yakınlaşıp, onların gittiği kötü yoldan gitmeye başlayacak demektir.

Rüyada Düşmandan Saklanmak

Rüyasında düşmandan saklandığını gören kişi, günahkâr olacak demektir. Kişinin Allah katında mubah olmayan ve dine muhalefet eden bazı işler yapacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine işaret eder.

Rüyada Savaştan Kaçmak

Rüyada savaştan kaçmak, rüya sahibinin tövbesini bozması, bu sefer daha büyük günahkâr olması ve eski kötü, pis ve kirli işlere geri dönmesi anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin doktora gitmeye çekindiği ve kimseye söyleyemediği bir sağlık sorunu yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Düşman Görmek

Rüyasında düşman gören kişi, güç, kudret ve hikmet sahibi kimse demektir. Rüya sahibinin hiçbir dertten, sıkıntıdan ve sorumluluktan korkmadığı, en kötü ve içinden çıkılmaz zamanlarda bile dik durmayı başardığı şeklinde yorumlanır. Kişi, kendisine zarar vermek isteyen kimseleri de büyük bir başarıyla geri püskürtecektir diye ifade edilir.

Rüyada Düşmanı Alt Etmek

Rüyada düşmanını alt etmeyi başardığını görmek, rüya sahibinin kusurlu ve ayıp işler yapacağı ve olayların ayyuka çıkmasıyla çok mahcup olup, utanacağı ve rezil durumlara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Düşman Olmak

Bir kişi, eğer rüyasından birine karşı düşman olduğunu görürse bu rüya tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hoşlanmadığı ve yanlış tanıdığı bir kişi ile yakınlaşacağı, aslında o insanla ne kadar çok ortak noktası olduğunu ve kötü düşündüğü kişinin özünde ne kadar iyi olduğunu anlayacağı şekline yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!