RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşmanını Görmek

Rüyada düşmanını görmek, tam tersi şekilde tabir edilir ve küslüklerin, kırgınlıkların ve dargınlıkların noktalanacağına, insanların bir araya gelerek el sıkışarak bir daha hiç kopmamak niyetiyle birbirlerine sarılacaklarına işaret eder. Sevgi, barış, bütünlük ve dayanışma içinde olmaya, eski defterleri kapatıp, geçmişi unutmak için adım atmaya rivayet edilir. İnsanların arasındaki kinin ve nefretin biteceğine tabir edilir ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Düşmanını Öpmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında var olan bir anlaşmazlığın ya da bir sorunun çözümü için büyük bir çaba sarfederek bir anlaşma yolu aradığına ve bulduğunda yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret eder. Aynı zamanda, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden bir ihanet görüp çok üzüleceğine tabir eder.

Rüyada Düşmanını Yenmek

Yapılan işlerde alınteri dökülerek ve kimsenin ekmeğine mani olmadan helal olarak para kazanıldığına delalet eder. Rüya sahibinin, evine getirdiği her şeyin ve her lokmanın helal olduğuna rivayet eder.

Rüyada Düşmanını Hasta Görmek

Küslüklerin biteceğine, dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine alamet eder.

Rüyada Düşmanını Ölü Görmek

Rüya sahibinin, sorunlar çözüldükten sonra bu güzel ve sevindirici durum ile ilgili bir haber alınacağına ve çok sevilen birinin misafirliğe geleceğine tabir eder.

Rüyada Düşmanını Dövmek

İş hayatında çok büyük atılımlar yapmaya, yüklü miktarlarda kazanç elde etmeye, kazanılan başarılar ile rakipleri geçmeye ve ara bozucu insanların varlığına delalet eder.

Rüyada Düşmanını Ağlarken Görmek

Küslüklerin ve kırgınlıkların düzelmesinden, sorunların çözülmesinden ve endişe edilen problemlerin ve üzüntülerin sona ermesinden ötürü çok mutlu olmaya ve hanede yitirilen bereketin tekrar kazanılmasına rivayet eder. 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: