RuyaTabirleri.com

Rüyada Düştüğünü Görmek

Rüyada düştüğünü görmek, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişi için uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hatalarının ardı arkasının kesilmeyeceği bir dönem geçireceğine, başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve çok mutsuz olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlışlarının bedelini ağır ödeyeceği ve düşünmeden attığı adımlar için çok pişman olup, kendine kızacağına alamet eder.

Rüyada Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatında da meslek hayatında da kötü ve zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin işinde performansının ve çalışma isteğinin düşeceğine bu nedenle geri planda kalacağına bu durumun da özel hayatına yansıyacağına işaret eder.

Rüyada Merdivenden Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin oturduğu makamı kaybedeceğine, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzükoyun Düşmek

Rüyayı gören kişinin borçlanacağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Üzüntüye, sıkıntıya ve zorluğa düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında düştüğünü gördüğü kişiden kötü haberler alacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına şahitlik edeceğine işaret eder. Bu rüya, rüyayı gören kişi üzerinden değil, rüyasında gördüğü kişi üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, moralinin bozulmasına, ağız tadının, keyfinin, huzurunun ve rahatının kaçmasına sebep olacak bazı olumsuz olayların baş göstereceği ve rüya sahibinin de zor ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlıklı, başarılı ve uzun bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düştüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevket (02 Aralık 2014 saat: 16:16)

    Lisede cok sevdiğim bi arkadaşın düğününe gitmişim. Düğünde annem babam ve abimde var. Damat ile gelin pisteler ve oynuyorlar ve damattan arkadaşımdan ben fotoğraf makinasını isyiyorum ver fotoğraf çekeyim diye. Arkadaşdan fotoğraf makinasını alıyorum fakat fotograf çekemiyorum. bi ara damat ve gelin kayıp oluyorlar. Üstlerini değiştirmeye gittiklerini anlıyoruz. Beklerken dışarı çıkıyorum. Sonra alkış seslerini duyuyorum ve içeri giriyorum. Damat şortla gelinle dans ediyor yaklaşıyorum ve damat değil çocuklar sonra ben pistin olduğu katta değilim üst kattayım yanıma peçeli gelinlikle gelin geliyor ve abi abi osman nerde diyor. Bende bilmiyorum diyorum ve noel baba kıyafetinin içindeki kim diyor ve gelin noal baba kıyafetindeki kişiyi kuvalıyor. Bende noel baba kıyafetlilere bakıyorum hep o kıyafeti giyenler çogalıyor ve bende alt kata inmek için bir merdiven grubunu iniyorum ve ikincisine yöneliyorum bir veya iki basamak iniyorum artık ne olduğunu bilmiyorum ama merdivenden düşüyorum merdivenin korkuluğu yok tutunamıyorum ama ayaklarım aşşagı doğru düz düşüyorum. Tam zemine düşerken uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,