RuyaTabirleri.com

Rüyada Düştüğünü Görmek

Rüyada düştüğünü görmek, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişi için uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hatalarının ardı arkasının kesilmeyeceği bir dönem geçireceğine, başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve çok mutsuz olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlışlarının bedelini ağır ödeyeceği ve düşünmeden attığı adımlar için çok pişman olup, kendine kızacağına alamet eder.

Rüyada Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatında da meslek hayatında da kötü ve zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin işinde performansının ve çalışma isteğinin düşeceğine bu nedenle geri planda kalacağına bu durumun da özel hayatına yansıyacağına işaret eder.

Rüyada Merdivenden Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin oturduğu makamı kaybedeceğine, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzükoyun Düşmek

Rüyayı gören kişinin borçlanacağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Üzüntüye, sıkıntıya ve zorluğa düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında düştüğünü gördüğü kişiden kötü haberler alacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına şahitlik edeceğine işaret eder. Bu rüya, rüyayı gören kişi üzerinden değil, rüyasında gördüğü kişi üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, moralinin bozulmasına, ağız tadının, keyfinin, huzurunun ve rahatının kaçmasına sebep olacak bazı olumsuz olayların baş göstereceği ve rüya sahibinin de zor ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlıklı, başarılı ve uzun bir hayatı olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: