RuyaTabirleri.com

Rüyada Düştüğünü Hissetmek

Rüyada düştüğünü hissetmek, bir uyarı alınacağını ifade eder ve rüya sahibi için gerçek hayatta bir hatadan son dakikada dönüleceğini, bu sayede uğrayacağı büyük zararı da başından savuşturacağını bildirir. Deyim yerindeyse yapılan bir iyiliğin karşı geleceğini ve kişiyi bir kötülükten, felaketten kurtaracağını işaret eder. Gönül ilişkilerinde karşı tarafın tepkili hareketlerine maruz kalınacağını ve arada tatsız konuşmalar yaşanacağını, aynı zamanda güven sorunu meydana geleceğini tabir eder. İş yeri olanlar için çalıştırdıkları kimselerden birinin para çalmasına veya gizli işler yapmasına şahit olunacağını bildirirken, çok yüksek olmasa da para kaybı yaşanacağını delalet eder. Memuriyet hayatında üstlenilen bir görevde başarısızlığa uğranacağını veya hak edilen bir mevkiye başka kişilerin araya girmesi yüzünden erişilemeyeceğinin tabiridir.

Rüyada Düşmek

Yüksek bir yerden düşmek, işlerin ters döneceğini ve çalışma hayatında çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalan rüya sahibinin kudretinin zayıflayacağını, alacağı kararlarda sürekli hataya düşeceğini delalet eder. Yüksek bir yerden düşüp öldüğünü görmek ise bir sona işarettir. Bir işin, bir yolun veya bir evliliğin sonuna gelineceğini, bu bitişin sonunda kişinin yeniden başlayacağını ancak önünde çetin koşullarla dolu bir hayat olacağını bildirir. Rüyada tökezleyerek düşmek, yalan söyleyen bir arkadaş yüzünden zor duruma düşmek, düşüp bayıldığını görmek ise gerçeklere gözlerini yummak yüzünden işleri içinden çıkılmaz hale getirecek olmak demektir.

Rüyada Düşen Birine Yardım Etmek

Düşmüş birini yardım edip kaldırmak, gerçek hayatta kişinin birine el uzatacağını, geri dönüşü olmasını beklemeden, herhangi bir karşılık istemeden yardım edeceğini bildirir. Yolunu şaşıran bir tanıdığa manevi anlamda yol göstermek, ona yardım etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Düştüğünü Hissetmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle depresyon geçiren veya aşırı stres altında yaşayan kimselerin sıklıkla gördükleri rüyalardandır ve rüya sahibinin kendisini çok yalnız, çaresiz, zayıf hissettiğini, yaşanacak bazı olumsuzluklardan korktuğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: