RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak, rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Gerçek anlamı ile yakından uzaktan ilgisi olmadığı gibi bilakis güzel olan şeyleri müjdeler. Gereksiz işlerden fayda gelmeyeceğini anlayarak zararın baştan engellenmesine ve rüya sahibini tatsız ve kötü durumların içine çekmeye çalışan kişilerden uzaklaşmaya tabir edilir. Yani rüya sahibi sırtındaki kamburdan kurtulacak ve hafifleyerek, esenliğe kavuşacak demektir. Rüyasında düşük yaptığını gören kişinin maddi yükümlülükleri de hafifleyecek, kazancı artacak, işlerinde en zirvedeki günlerini yaşayacaktır. Her anlamda güzel olan şeylere delalet eder, sağlığın ve ömrün de uzun olacağını müjdeler.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüya sahibinin çevresinde olan bitenden hayır görmesine, mutlu olmasına ve ağız tadının bozulmamasına delalet eder. Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kötü düşüncelerinden ve huylarından arınacak, hayatında tertemiz ve bembeyaz bir sayfa açarak, hayata sil baştan başlayacak ve bundan sonra geç kaldığı mutluluğu doyasıya yaşamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada kendisinin düşük yaptığını görmesi, sağlık sorunlarından kurtulmasına ve bundan sonrası için hep sağlıklı yaşamasına işaret eder. Rüyasında düşük yaptığını gören kişi bundan sonra şiddetli hiçbir hastalığa yakalanmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Hamile Olmak

Pek çok kişinin yüzünü güldürecek ve keyfini yerine getirecek güzel bir olay yaşanması anlamına gelir. Sürpriz bir gelişme, ani mutluluk olarak yorulur.

Rüyada Doğum Yapmak

Büyük ferahlıktır. Rüya sahibinin kendisini sürekli baskı altında tutmaya ve yönetmeye çalışan kişilerden kurtulması ile yaşayacağı hafiflemeye ve rahatlamaya delalet eder. Rüya sahibi çok sabrettiği bu kişilere karşı artık masaya yumruğunu vuracak ve bu kişileri kesin olarak hayatından çıkaracaktır. Rüya sahibi bu sayede işlerini de hayatını da rahatlıkla programlayabilecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,