RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak, rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Gerçek anlamı ile yakından uzaktan ilgisi olmadığı gibi bilakis güzel olan şeyleri müjdeler. Gereksiz işlerden fayda gelmeyeceğini anlayarak zararın baştan engellenmesine ve rüya sahibini tatsız ve kötü durumların içine çekmeye çalışan kişilerden uzaklaşmaya tabir edilir. Yani rüya sahibi sırtındaki kamburdan kurtulacak ve hafifleyerek, esenliğe kavuşacak demektir. Rüyasında düşük yaptığını gören kişinin maddi yükümlülükleri de hafifleyecek, kazancı artacak, işlerinde en zirvedeki günlerini yaşayacaktır. Her anlamda güzel olan şeylere delalet eder, sağlığın ve ömrün de uzun olacağını müjdeler.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüya sahibinin çevresinde olan bitenden hayır görmesine, mutlu olmasına ve ağız tadının bozulmamasına delalet eder. Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi kötü düşüncelerinden ve huylarından arınacak, hayatında tertemiz ve bembeyaz bir sayfa açarak, hayata sil baştan başlayacak ve bundan sonra geç kaldığı mutluluğu doyasıya yaşamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada kendisinin düşük yaptığını görmesi, sağlık sorunlarından kurtulmasına ve bundan sonrası için hep sağlıklı yaşamasına işaret eder. Rüyasında düşük yaptığını gören kişi bundan sonra şiddetli hiçbir hastalığa yakalanmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Hamile Olmak

Pek çok kişinin yüzünü güldürecek ve keyfini yerine getirecek güzel bir olay yaşanması anlamına gelir. Sürpriz bir gelişme, ani mutluluk olarak yorulur.

Rüyada Doğum Yapmak

Büyük ferahlıktır. Rüya sahibinin kendisini sürekli baskı altında tutmaya ve yönetmeye çalışan kişilerden kurtulması ile yaşayacağı hafiflemeye ve rahatlamaya delalet eder. Rüya sahibi çok sabrettiği bu kişilere karşı artık masaya yumruğunu vuracak ve bu kişileri kesin olarak hayatından çıkaracaktır. Rüya sahibi bu sayede işlerini de hayatını da rahatlıkla programlayabilecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düşük Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. aylin (08 Mayıs 2014 saat: 07:37)

  Günaydın. ..şu an 6 haftalik hamileyim rüyamda da misafirlere hazırladığım beyaz yün yatağı ve 2 yastığı kaldırıyor um eşim dikkat et diyor bebeğe bişey olur.o sırada toprağa yatıyorum Karnım ağrıyor. .eve dönüyorum yatağa uzanıyor um.hoc sancim yok.ama elimi alt tarafıma tutuyorum. .o sırada Bebeğimi düşürüyor um…Ağlıyorum. ..ne anlama gelir acaba…Teşekkürler. ..

 2. eelif (28 Nisan 2014 saat: 17:04)

  rüyamda düşük yapıyordum hemde ikiz bebek ve ben onların cansız bedenlerini görüyordum vajinamdan çıkarken kolları bacakları ayrılıyordu ve kanlar içinde oluyordu heryer annem onların cansız parçalanmış bedenleri bakmamı istiyordu iyi değil diyordu :( bekarım ve çocukları cok seviyorum hep ikiz bebeklerim olsun istedim rabbim hayırlara yorsun :( aynı gün bir arkadaşımı öldürüyordum

 3. serap (18 Nisan 2014 saat: 16:21)

  rüyamda hamileydim ve tenimin altında çocuğu görüyorum . sonra karnıma darbe alınca hastaneye gidiyorum doktora görünmeden lavaboya gidiyorum .ama bebeğime bir şey oldu diye korkuyorum bir yandan elimi karnıma koyuyorum kalbi atıyor. çok güzel bir bebek tuvalete gidince yılan olarak düştü tutmaya çalıştım tutamadım . bu bebeği 2. görüşüm. yılan düşerken sevgilim de yanımda olmuş oluyor çocuk aklımdan hiç çıkmıyor çok güzel bir bebekti.

 4. şengül (27 Mart 2014 saat: 08:36)

  rüyamda annem babam abim kardeşim salonda ölmüş amcama ağlıyoruz ben tuvalete gidiyorum orda benden kan geliyor arkasından ciger gibi bir parça düşüyor ben endişeli haldeyken annem geliyor ne oldu diyor ben annemin dışarı çıkmasını istiyorum ama annem gitmiyor bu arada ikinci bir parça düşüyor bu bebek gibi ben ağlıyorum bebeğim diye annem dur ağlama torağa koyalım bakalım yaşıyormu derken uyandım hayır olur inşallah

 5. Özlem (23 Şubat 2014 saat: 10:04)

  Rüyamda hamileymişim ama daha önce yine hamile olup bebeğin öldünü biliyomusum oyuzden hamilelikşğim tehlikelimiymiş yuksek bunun stresi ile rüyamda kanama baslıyo ve cocuk düşüyo ı yuzden hastaneye gidip kürtj olmk için hazırlanıyorum tanıdık insanlar görüp kimseye soylemeyin diyorum fakat soyluyorlar cok üzülüyorum ruyamda ayrıca özel bölgemide beni hazrlarlarken görüyorum traş ediyorlar orayı cok kotktugum bi rüyaydı anlamı ne acaba hayır olsun inşllh..

 6. nezo (13 Şubat 2014 saat: 00:14)

  iyi geceler. Rüyamda bir erkek çocuğu düşürmüşüm ve onun mezarına gidiyordum ve eşimle birlikte inanılmaz bir şekilde mezarlığın orda ağlıyorduk üstelik çocuğumun mezarına gidiş yolunu bir türlü bulamıyordum.Bu rüya bir tatil yöresinde geçiyormuş güya tatile flan gidiyormuşuz. Sonra kızımı göryorum henüz 15 aylık.Ölen bebek ondan küçükmüş rüyama göre.Gerçek yaşamda bir kızım var 15 aylık olan ve hiç düşük yapmadım.Bu arada acayip çamurlu bir yer olarak görüyorum o bölgeyi sonra tatil yöresine gidip eğlenmeye devam ediyorum yarışmalar oluyo birsürü hediye alıyorum en çok dikkatimi çekende çanta ve kıyafetler arada korkuyorum yılanlar falan çıkıyo .Çok değişik ve korku dolu bir rüyaydı hiç anlam veremedim ve o mezarı ararken başka mezarların arasında ağlayışımı hiç unutamıyorum. Benimde bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim .ÇOk hüzünlüydü :(

 7. beyza nur (02 Şubat 2014 saat: 09:45)

  ben rüyamda kendimin hamile olduğumu gördüm benm halamda hamile rüyamda halamla birlite hastaneye kontrola filan gidiyoduk. sonra amcamın kızı var onun peşine veriodum baya bi hızlı koşudan sonra karnım ağrımaya başladı olduğum yerde durdum kan gelmeye başladı amcamın kızını sözvüyodum işte bu bebeğe bişiy olursa seni gebertirim die filan amcamın kızıda beyza bebeğini düşürüyo yardım filan diodu ordada kalktım bu ne anlama gelio ben daha 14 yaşındayım ha bide hamile olan halamla ne ilişkiisi olabilir llütfen yardımcı olun aklım çok karışık geceleri hep düşünüyorum.. :( :( :( :'(

 8. Derya (15 Ocak 2014 saat: 09:14)

  Rüyamda okul gibi bir ders alanindayim bir sürü insan dip dibe sinava giriyoruz. Bi ara şişman bir kadınla kavga ediyoruz. O beni kaldırıp yere atıyor bebeğimi dusuruyorum. Oh oldu buna çok sevindim diye bağırıyor sonra . Beni alıp hastaneye goturuyorlar. Geri geldiğimde herkes ağlıyor herkes baş sagligi diliyor bana. O şişman kadında özür diliyor benden. Ben ondan önce bi düşük daha yapmisim onun kim yüzünden dustu bilmiyorum onu arıyorum rüyamda. Herkes bana ya murat yada mehmet yaptı diyo. O Mezar başlarına koyulan tahtaları satan bi adama soruyorum o da öyle diyo. Sonra ağlıyorum gerçekte de kendi hickirik sesime uyandim. . Gercekte de bebek sahibi olmak için uğraşan biriyim. Sizce bu ne anlama geliyor.

 9. emine (12 Ocak 2014 saat: 23:16)

  ablam beni rüyasında görmüş ben şuan hamileyim rüyasında eşim beni yemyeşil çimene kucaklayıp atıyormuş ama çimende suymuş ablam atma çocunu düşürür demiş eşim bişey olmaz diyip atmış beni benden kan glmiş ablamda bak çocuğa bişe oldu al hastaneye götür demiş ben koşarak gidiyormuşum ablam koşma demiş bana annem ekmek yapıyormuş nereye koşuyosunuz demiş ablamda emine çocunu düşürüyor hastaneye götürüyoruz demiş ne anlama geliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,