RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşünmek

Rüyada düşünmek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin düşeceğine, gelirinin azalacağına, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine böylece huzurunun, mutluluğunun, ağız tadının, neşesinin ve moralinin de kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada İş Düşünmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında çok başarılı olmak, ilerlemek, yükselmek ve en üst noktaya gelmek istediği anlamına gelir. Rüya sahibinin işinde en iyisi olmak ve kariyer edinmek için uğraştığı şeklinde yorumlanır. Kişi hem makam hem de zenginlik sahibi olmak istiyor demektir.

Rüyada İntiharı Düşünmek

Rüyanın tam aksine hayırlı, güzel ve iyi olana işaret eder. Rüyayı gören kişinin amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, gelecekle ilgili kaygılarından, endişelerinden ve kuruntularından da kurtulacağına bu sayede mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Ev Almayı Düşünmek

Rüyayı gören kişinin yaşam standartlarını arttırmanın ve ailesini daha iyi şartlarda yaşatmanın planlarını yaptığına delalet eder. Rüya sahibinin daha rahat, lüks ve konforlu bir hayata kavuşmanın yollarını aradığına bunun için de yeni gelir kapıları ve yeni işler aradığına alamet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Düşünmek

Rüyayı gören kişinin ticarette kendisine bolluk, bereket, zenginlik ve hayır getirecek işlere atılacağına, bu sayede işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ölümü Düşünmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğünün tam aksine sağlığına çok dikkat ettiğine, kendisine iyi baktığına, ağız tadı ve afiyette kalmak için planlı ve programlı bir yaşamı benimsediğine, beslenmesi, uyuması ve uyunması konusunda da son derece hassas ve disiplinli davrandığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düşünmek İle İlgili Rüyalar;

  1. havva (21 Şubat 2015 saat: 23:41)

    Cok sevdigim eski isyerimde calisan fazla tanimadigim mesafeli old bir bayanla konusarak asansore biniyorum asansor kucuk asaya iniyorum sonra duvari goruyorum okorkuyla asansorun stop dugmrsine basicam dugmeler asaya dogru hizla iniyor basamiyorum sonra asansorun yarisi yok kucuk kaliyor dik bir insanin durabilecegi sekilde deyil iki buklum yanimdaki insan ben hic ses yok hic konusmuyoruz ben aklimla dusunup konusuyorum onunla asansor dengede kalmadi icin ben uzanayim sende ole uzan dengede kalsin sonra allahim cok korkuyorum bole olmek istemiyorum yatagimda guzel olumu nasio et sonra tabi kaderimde bole olmek varsada oda senden diye kendimle dusunerek icten konusuyorum sonra tel cekermi vidoya aliyim burayi maza muduru suanki arasam kurtarir bi dozer cagirir bole kenfimle konusuyorum asansor suanki calistigim isyerine ait ama ruyada gergin uyaniyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,