RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşürmek

Rüyada düşürmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinin yoluna gireceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Düşürmek  

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte rüyayı gören kişinin, durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi eğer bir kadınsa yakın bir zaman içinde sorunlarından kurtulacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına ve mutluluğuna mutluluk katacağına rivayet eder.

Rüyada Diş Düşürmek

Rüya sahibinin, üzücü bir olayla karşılaşacağına, bu olaydan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına ve yorulacağına tabir edilir.

Rüyada Solucan Düşürmek 

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında kendisini çok üzen, kıran ve yaralayan bir sorundan kendi çabaları ile kurtulacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına ve zor bir durumdan yara almadan çıkacağına delalet eder.

Rüyada Para Düşürmek 

Rüya sahibinin, işyerinde yaşayacağı bir sorun yüzünden çok büyük bir zarara uğrayacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, sevilen bir kişi olmasına rağmen insanlar tarafından çok zarar göreceği bir olayın içine çekileceğine ve isteksizce gireceği bir işte büyük sıkıntılar çekeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,