RuyaTabirleri.com

Rüyada Düşürmek

Rüyada düşürmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinin yoluna gireceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Düşürmek  

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte rüyayı gören kişinin, durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi eğer bir kadınsa yakın bir zaman içinde sorunlarından kurtulacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına ve mutluluğuna mutluluk katacağına rivayet eder.

Rüyada Diş Düşürmek

Rüya sahibinin, üzücü bir olayla karşılaşacağına, bu olaydan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına ve yorulacağına tabir edilir.

Rüyada Solucan Düşürmek 

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında kendisini çok üzen, kıran ve yaralayan bir sorundan kendi çabaları ile kurtulacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına ve zor bir durumdan yara almadan çıkacağına delalet eder.

Rüyada Para Düşürmek 

Rüya sahibinin, işyerinde yaşayacağı bir sorun yüzünden çok büyük bir zarara uğrayacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, sevilen bir kişi olmasına rağmen insanlar tarafından çok zarar göreceği bir olayın içine çekileceğine ve isteksizce gireceği bir işte büyük sıkıntılar çekeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Düşürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gökçe (01 Haziran 2014 saat: 16:08)

    rüyamda yesıl bır yalım olduğunu ve ıcınde bana benzeyen ikiz kız cocugu gordum ve bana gelen bır mesajla oyunculuğa başladığım ve kendımı ızleyebılecegım soylendı ve kendımı televızyonda gordum yalının bahcesıde sonbahardı ve yapraklar dokuluyordu ve cok sıddetlı yağmur yağıyordu ama aksam olunca yalımın bahcesınde taht gıbı oturak vardı bır yanımda annem bır yanımdada kardesım oturuyordu onumdede bır suru yer sofrası vardı arkadaşlarım falan vardı ve oturduğum yerın cevresındekı duvarın yanı bahçe duvarının dört kosesındede meşale vardı aslan kafası seklınde ve ağzından ateş çıkıyordu ayrıca dızıde gıydıgım kıyafet ve yalımda acık yesıl renkteydı ve bu rüyayı gordugum gece dua edıp gelecekten bır gun görmek ıstıyorum demıstım tabırı yaparsanız cok sevınırım….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,